Skocz do zawartości

Nie Wstawienie Sie Na Rozmowe... Jakie Konsekwencje?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie moge sie wstawic na rozmowe z konsulem, brakuje mi zaswiadczenia z uczelni o tym ze jestem studentka... niestety pani w dziekanacie nie sa pomocne i nie wystawia z pewnych powodow (zepsuta drukarka i komputer = brak danych o moim statusie).

W kazdym razie jezeli nie pojawie sie na rozmowie beda jakies niemile konsekwencje? czy mozna to gdzies zglosic ? zadzownic ? odwolac? chce probowac za tydzien... wiec doradzcie co zrobic....

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o wize turystyczną to nie potrzebujesz zaswiadczenia o statusie studenta, co innego jeżeli jest to np. J1. W formularzu wpisujesz gdzie studiujesz, weź sobie zanotuj gdzieś numer telefonu do dziekanatu(w moim przypadku 2 razy nie miałem i 2 razy musiałem dzwonić do znajomych po ten numer, chwilkę przed wejściem do konsulatu), "przypomnij" sobie też kiedy jest przewidywany termin zakończenia studiów(mogą pytać), pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moge sie wstawic na rozmowe z konsulem,

gdybym byl konsulem bez zaswiadczenia w zadnym wypadku nie uwierzylbym ze jestes studentem. Zastanawia mnie jak przyszly mgr lub inz lub nawet mgr+inz moze pisac z takimi bledami. Co to za szkoly sie konczy ze pisac nie nauczyli...? ZGROZA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...