Skocz do zawartości

Okres Waznosci Wizy 10 Letniej


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny forumowiczow. Jestem w trakciue ubiegania sie o zmiane statusu z J1 na F1. Przed wczoraj moi rodzice wraz z siostra byli w ambasadzie po wizy turystyczne zeby w swieta mogli przyjechac mnie odwiedzic i dostali wszyscy na 10lat:);):):P I teraz pytanie. Uslyszalem w czasie jednej z rozmow ze znajomymi ze majac wize 10 letnia, czy jakakolwiek inna i tak trzeba wyjechac pierwszy raz w ciagu 6 miesiecy??? Czy to oznacza ze skoro dostali teraz wizy to musza w ciagu 6 miesiecy przyjechac tu do stanow. Tak planuja wiec jesli to jest prawda nie bedzie z tym problemu, ale nie daje mi to spokoju, dlatego postanowilem zapytac na forum. Wg mnie troche byloby to dziwne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co sie klucic odrazu?spytac sie nalezy o przepis lub tez strone www gdzie o tym pisze ,,,

moze im chodzilo o te paszporty ze nalezy miec wazne na 6 miesiecy ale wtedy tez mozna sie starac o wize...

ps pamietam takie czasy ze nie bylo forow a tyle bylo mowionych tzw glupot ze glowa boli,moze kiedys napisze cos o tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chodzi mi o "klocenie" tylko o upieranie sie przy swoim zdaniu. NIe, napewno nie chodzilo o waznosc paszportu, bo to byla dokladnie taka sama sytuacja, tzn ktos dostal wize na 10 i ktos mowil ze trzeba wyjechac tak czy siak w ciagu 6 miesiecy pierwszy raz a pozniej to juz jak kto chce. Mowilem ze to bez sensu jest, bo musialoby byc to napisane gdzies na wizie albo musieliby mowic o tym w czasie wydawania wizy, a poza tym wiza 10 lat to 10 lat a nie 6 miesiecy, jak ktos nie wyjedzie to co niby ze mialaby przepadac? Bez sensu i takie tez bylo moje zdanie. Dziekuje za utwierdzenie mnie w moim przekonaniu. Ale sie ciesze ze dostali je na 10 lat... ;):):P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz tym osobom aby dobrze przeczytaly strone Ambasadu USA w Polsce,co tam jest napisane chociaz znajac podobne osoby i tak beda wiedziec swoje i czasami to jest najgorsze jak popadnie na takie osoby ktore jeszcze beda wierzyc w taki cos

takie cos mi sie przytrafilo i nie zycze nikomu takich osob spotkac na swojej drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...