Skocz do zawartości

Non-driver Id Card W Nys Na Wizie J1


TooM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na wizie J1, dzisiaj aplikowałem o id card ale niestety moje dokumenty które posiadam nie wystarczają, nie mieszczę sie w tej 6 stopniowej punktacji(mam 5), otóż okazuję mój paszport z wizą J1 (co daje 3pkt) i SS (co daje 2pkt) Brakuje mi tylko 1pkt żeby "mogli mnie zidentyfikowac:)" Sprawa w sumie prosta zakładam konto w banku i punkt jest, ale czy bez konta by jakoś przeszło? Może każdy uczestnik w&t na J1 dostaje dokumenty które mogą być zaakceptowane, a ja po prostu o tym nie wiem, a Pani w okienku jest niedoinformowana, id takie w sumie chcę mieć jako pamiątkę, a konta nie chcę zakładać z powodu dodatkowych niepotrzebnych opłat. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, założyłem checking account w bank of america.

Wymagania DMV co do dokumentów z banku są takie:

-US bank statement

-US canceled check (with your pre-printed name on it)

-US cash card (ATM) (must have your signature & pre-printed name)

-Valid major US credit card

US bank statement może dostanę może nie (za miesiąc i kilka dni wracam), canceled check i us cash card niestety nie są pre-printed:/ , a credit card nie mam.

Może nadzieja jest w czekach, czy da się w jakichś sposób zamówić nowe druczki na czeki i dostałbym już "pre printed" czy jak? Czy muszę wykorzystać te kilka pierwszych? Nie wiem za bardzo jak to działa z tymi czekami.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekanie pomogło, po ponad tygodniu dostałem pre-printed debit card visa;) więc z tym już poszedłem do DMV i po problemach wyszedłem z INTERIM ID CARD, tylko czekać na plastik:) Powiedziano mi, że za ok. tydzień id przyjdzie pocztą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...