Skocz do zawartości

Jaka Różnica Miedzy Wizą K3 A Cr1 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!! Witam forumowiczów!!

poslubiłem moja dziewczyne, która posiada rezydencje a niedługo bedzie zdawac egzamin na obywatelstwo. Po otrzymaniu obywatelstwa chce mnie sponsorowac ( Ona w USA , ja w POlsce). Myslelismy o wizie k3 ale niedawno zauważylem opcje CR1. Jak to sie ma do naszego statusu?? czy jest wogóle jakas różnica miedzy nimi?? ( w opisie procedury wyglądają tak samo)...z gory dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zobacz tu:

http://www.usa.info.pl/board/Czas-Oczekiwa...ons-t11969.html

K3 powinna trwac tak jak K1, jakies 6 miesiecy i potem ale juz w USA AOS jakies nastepne 6 miesiecy

CR1 troche dluzej w Polsce, ale warto, bo w sumie szybciej i taniej

no chyba ze ci sie bardzo spieszy

kiedys byla duza roznica (zwlaszcza w innych krajach) i K3 bylo na tyle szybciej, ze sie oplacalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nie jestem az taka zwolenniczka K-3 - sa ograniczenia gdzie sie trzeba o te wize ubiegac, pozniej ten adjustment w USA (o czym wspomniala KW powyzej), czesto sa problemy z odciskami, trzeba od nowa wylozyc pieniadze na dokumenty, czasem przeciaga sie decyzja z USCIS. Jesli nie zbawi Cie extra 3 miesiace - staraj sie o wize imigracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...