Skocz do zawartości

Kobieta W Ciazy, Badania Wymagane Przez Uscis A Interview


karina

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym abyscie sie podzielili swoja wiedza n/t sytuacji kiedy dziewczyna jest w ciazy i ma miec interview. Czy podczas interview, mimo brakujacych szczepionek, dali wam approval? Czy kazali wrocic z kompletnym zestawem badan/szczepionek kiedy urodzi sie dziecko? Jak to wygladalo w waszym przypadku?

Pytam o to, bo dostaje ostatnio wiele tego typu pytan na prywatne wiadomosci i kazdy pyta jak to bylo w przypadku moich klientow, znajomych itd. Dlatego bardzo prosze o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami, moze to komus pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo dokladnie tak samo. W formularzu lekarz wpisal , ze jestem w ciazy i pewnych szczepionek nie moge dostac. Do papierow zostala tez dolaczona notka od ginekologa mowiaca o tym w ktorym miesiacu ciazy jestem. Papiery zostaly przyjete. Na interview pojechalam tydzien po porodzie, wszystko poszlo szybko i gladko, dostalam green card bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokumenty skladalam na samym poczatku ciazy. Lekarz w moich papierach wpisal, ze nie moge miec szczepionek i Rtg z powodu ciazy. Do aplikacji dolaczylam zaswiadczenie od ginekologa mowiace w ktorym jestem tyg.

Interview mialam miesiac przed rozwiazaniem. Dostarczylam im tlumaczenie mojej karty szczepien z Polski i szczepionki mi darowali. Rtg niestety nie. Dali mi termin miesiaca po porodzie na dostarczenie wyniku przeswietlenia. Pani urzednik zatrzymala sobie kopie pierwszego USG dziecka.

Jak tylko im dostarczylam wynik Rtg, po kilku tygodniach dostalam karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...