Skocz do zawartości

Ems


medyk10

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie....nobody dies in my ambulance ;) ...ale ???

to proste u nas panuje system że w karetce nie ma prawa zejść pacjent, a tak jak pisałem lekarze ostro się krzywią jak wjeżdżamy z masażem.

To jest troche do dupy.Przeciez ty doskonale wiesz kiedy ta osoba jest bye bye...have sweet dreams :-)

Czy mozesz jak jestes z pacjentem ktory wiesz ze juz mu nic nie pomoze bo ma Asystole itp.itd. okreslic go jako pogib maxim umarly?..czy musisz go zawiesc do szpitala zebu go doktor oficjalnie uznal ze zszedl z tego swiata?

Tutaj Ja decyduje czy moge go uratowac zaczynajac masaz i dajac rozne lekarstwa czy nie. Jezeli uwazam ze niestety nic mu nie pomoze..dzwonie przez radio do mojego Medical Director i on to potwierdza...OKey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
pracuje w rejonie pragi południe, grochowa, saska kępa

Praga Poludnie ...to masz troche pijaczkow :-))))...Ja mieszkalem na Saskiej Kepie...ul Berezynska....tam nie powinienes miec problemow ....bo to sa tylko proffesional drinkers :-)))...chyba ze sie zmienilo...Nie bylem na Kepie przez ostatnie 10 Lat.....a tak apropos...nie wiem jak mozna na sygnale jechac przez Francuska....to jest samobojstwo dla ciebie...:-)))...

Czy na karetce jest 2 osob...Ty i Twoj Partner?...i czy on jest tez Paramedic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozesz jak jestes z pacjentem ktory wiesz ze juz mu nic nie pomoze bo ma Asystole itp.itd. okreslic go jako pogib maxim umarly?..czy musisz go zawiesc do szpitala zebu go doktor oficjalnie uznal ze zszedl z tego swiata?

jeżeli mam gościa karetce to musze go do szpitala zawieść, jak mamy zgon w domu to musze wezwać zespół z lekarzem i tak jak wcześniej pisałem do reanimacji również. generalnie osobiście wyznaje zasade że jak tylko jakaś drobna podstawa do tego by wzywać lekarski zespół to wzzywam. Oni też są w pracy i dbam żeby się nie nudzili:) Chyba że trafie gościa z zawałem, czy udarem to biore sam bo szkoda mi czasu. No i często przy nowotworach, z umierającym sercem zawsze wołam lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nas 2 paramedyków i kierowca

Tutaj ja mam tylko jednego partnera ...jest kierowca...ale tez musi ukonczyc 6 miesieczny medyczny podstawowy kurs....wiec tez wie o co chodzi....

Nie rozumiem dla czego nie daja Ci wiekrzej mozliwosci decyzji jezeli chodzi o pacjentow......przeciez jestes Medic....chyba teraz rozumiem jaka jest roznica miedzy Polskim systemem EMS i tutejszym.Tutaj bys na pewno lepiej sie znalazl i rozwinal swoje skrzydla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wogóle jest możliwe zdobycie wizy studenckiej jeśli bym chciał się uczyć właśnie na paramedyka???

O tych sprawach wizowych wogole nie mam pojecia....wiec nie wiem co ci mam powiedziec??

podejrzewam że dyplomem z polski to moge sobie nos wysmarkać

Po tym stwierdzeniu wiem ze nie bujasz w oblokach i stoisz na ziemi dobrze

To jest prawda...musialbys skonczyc szkole tutaj....

Mnie nikt na tacy tutaj nie podal..

Zapieprzalem w nocy do brudnej pracy a w dzien chodzilem do szkoly...i osiagnalem to co chcialem..

Only In America...!!!

Jezeli chcesz pracowac jako Medic w US i to jest Twoj cel ....to zawsze jest jakas mozliwosc....

Your Dreams can come truth....to tylko zalezy od Ciebie.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...