Skocz do zawartości

Dlaczego Ameryka? Cz. 2


johnny21

Rekomendowane odpowiedzi

A ja rozpisalem sie w poprzednim temacie i gdy chcialem wyslac swoja wiadomosc wyskoczylo mi ze temat zablokowany. A wiec zakladam druga czesc, zachecam do jeszcze ciekawszych wpisow. Dlaczego Ameryka zadal pytanie kolega? To bardzo oczywiste. Az dziwne ze na to nie wpadles. Laski stary laski! Dla niektorych Ameryka to dobre pieniadze, wielkie mozliwosci czy prawdziwa wolnosc. Dla mnie Ameryka to rozne kobitki z calego swiata. Masz tu dziewczyny od wyboru do koloru z wszystkich zakatkow planety. Masz ochote sie wybrac z Meksykanka na kolacje w piatek - nie ma sprawy jedziemy do jakiegos meksykanskiego sklepu i szukamy. Chcesz w sobote umowic sie z Japonka? Nie ma problemu idziemy do jakiejs restauracji gdzie sa Japonki. Chcesz w niedziele na kolacje sie wybrac z Australijka? Nie ma sprawy jedziemy do miejsca gdzie zapoznamy jakies australijskie dziewczyny. Brazylijki, Francuzki, Tajlandki, Wenezuelki, nawet Polki z pomorza ze slaska czy z kujaw - posluchaj twoja wyobraznia jest twoja granica. Jesli sa na swiecie jakies kobiety z Wenus to mysle ze mieszkaja gdzies w Ameryce. Ja tu nawet poznalem dziewczyny z panstw o ktorych istnieniu nawet nie wiedzialem, a ja zawsze dobry z geografii bylem, to takie wiesz naprawde malutkie panstwa o ktorych naprawde malo kto wie. Widzisz takie rzeczy ksztalca czlowieka, nie tylko sie umawiasz z dziewczynami i je zaliczasz ale i przy okazji uczysz sie tez wiedzy o swiecie. Czy moze byc cos bardziej wartosciowszego w zyciu do wieku 30 lat niz seks-edukacja? Jeszcze dodam ze generalnie ujmujac, Amerykanki, czyli wszystkie dziewczyny zyjace w Ameryce wedlug amerykanskiej kultury zycia, one za bardzo nie grzesza konserwatywnoscia. Zauwazylem ze ludzie tu dosyc pozno sie slubia i rodziny zakladaja, dluzej sie bawia. Takze jesli jestes zdrowym chlopakiem i do tego singlem, i masz swoja *game* no to bedziesz mial dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i??? Bo nadal nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

Wypowiadasz sie za wszystkich czarnych ze glosuja na demokratow cyt "zawsze" to mnie ciekawi.

Niczego na tym świecie nie można być pewnym, zawsze jest też szansa że zostaniesz zastrzelony na Marszałkowskiej w Warszawie.

Oczywiscie jest szansa ale napewno mniejsza niz w kraju gdzie jest tyle broni co mieszkancow.

Wiesz co, chcesz byc mądry a jesteś tylko mundry. Gdybyś mieszkał w USA to wiedzialbyś jak to wygląda - ludzie wybierają sobie miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę m.in. czy jest bezpiecznie.

Wow mundry . Czyli nadal przystajesz ze jestes niesmietelna.Tobie nic sie nie moze stac bo wybralas miasteczko gdzie bylo 1 zabojstwo.

Ciekawe ,tak sobie tlumacz dalej.

Dlatego wiele osób chce posiadać broń ;) A na "takiej ulicy" raczej się nie znajdę , bo nie mam po co.

Czyli twoja zasada to oko za oko a jak nie zdazysz uzyc tej broni pierwsza i co bedzie ? Nie znajdziesz sie .Twoje poglady wrozbiarskie mnie fascynuja.

Ja nie wiem co stanie sie jutro nawet.

Oświeć mnie proszę :)

hmm a pomysl tak troche jak to jest z bronia gdzie dostep jest legalny. Kto na tym zarabia.

Gadasz jak po syropie. Do niebezpiecznych dzielnic nie chadzam z oczywistych powodów.

a co bedzie jak sie znajdziesz jakims trafem.

Znowu zaskakuje mnie twoje wrozbiarstwo i ostroznosc

Co ma jedno z drugim wspólnego? Segregacja ma głębsze podłoże niż tylko rasowe. Poza tym - znasz jakieś mieszane małżeństwo?

tak znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...