Skocz do zawartości

Sposób Na Wyjazd...


lkasprzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio przeglądając forum natknąłem się na ogłoszenie - oferta pomocy w wyjazdach do USA, załatwienie pracy, itp. Z ciekawości wysłałem maila z zapytaniem, jak wygląda cała procedura. Dostałem taką odpowiedź:

Gwarantujemy wieloletnia wize USA oraz prace z mieszkaniem zaraz po przyjezdzie do Kalifornii:praca w serwisach cleaningowych w Los Angeles- accord,zarobki do $3000 mies.

Mozliwosc dodatkowego dorabiania pracujac w charakterze statysty w przemysle filmowym w Hollywood, zarobki ok $100 dziennie plus wyzywienie.

Program wieloletniej wizy USA mozna zrealizowac w dwoch opcjach programowych posiadacych pisemne gwarancje w legalnym kontrakcie.

1.Program dlugofalowy- calkowity koszt procesu -$900,z w ktorym ISA gwarantuje otrzymanie wizy bez wzgledu na ilosc odmow ktore moga sie przytrafic.

W programie tym klient zostanie zarejestrowany w szkole jezykowej

W wypadku odmowy ponowne procesy tej samej wizy bedzie przeprowadzony przez ISA bez oplacania zadnych dodatkowych kosztow procesu dla ISA i tak az do momentu jej otrzymania.

2. Program krotkofalowy z gwarancja zwrotu 70% kosztow procesu w wypadku odmowy -w tej opcji ktorym ISA rejestruje petenta w Collegu, dostarcza kompletny pakiet dokumentow wizowych i finansowych i przeprowadza doglebna analize dokumentacji wizowej przed pojsciem do interview wizowego w konsulacie. Dostarczamy tez liste ewentualnych pytan konsula I prawidlowych odpowiedzi. Calkowity koszt tej opcji procesu wynosi $2000 i jest oparty na pisemnym legalnym kontrakcie.W tej opcji dostarczymy komplet dokumentow, ze sponsoringiem wlacznie, co praktycznie gwarantuje otrzymanie wizy.W tej opcji niekonieczny jest wyciag z konta bankowego.W opcji tej dokonujemy rejestracji w College co umozliwia po natychmiastowy proces studenckiego pozwolenia na prace i numeru Security Social,jest to opcjonalne.

Jak rozpoczac proces wizowy.

1. Wydrukowac i wypelnic aplikacje

i dokonac wplaty depozytu

$200 przez paypal

lub wyslac do nas email w celu otrzymania instrukcji oplacenia przelewem bankowym,przekazen lub czekiem.

Zaznacz opcje procesu ktora wybierasz.

2. Przeskanowac do: xx@xx.xxx

-wypelnione i podanie.

-dowod wplaty depozytu $200

-kopie paszportu

-wyciag bankowy na sume conajmniej $18500/ jesli nie posiadasz tej sumy zaemailuj do nas w celu otrzymania informacji o procesie Affidavit of Support ktory zastapi bank statement./

3. Po otrzymaniu kopii tych dokumentow i depozytu,rozpoczniemy proces dokumentow koniecznych do uzyskani a wizy ktorych kopie wyslemy Panstwu do 15 dni wraz z instrukcja jak sprawdzic ich legalnosc w odpowiednich urzedach lub instytucjach USA .Oplaty balansu oplat / w wypadku oplacenia jedynie depozytu / dokonaja Panstwo dopiero po sprawdzeniu legalnosci dokumentow. Po otrzymaniu balansu oplat wyslemy natychmiast originaly dokumentow wizowych i instrukcje do interview wizowego w konsulacie.

------------

Jako, że zżerała mnie ciekawość na ile ta informacja jest prawdziwa, wysłałem maila do paru (polskich) agencji imigracyjnych w USA. Dostałem takie odpowiedzi:

Oszustwo najprawdopodobniej.

oraz

Na pierwszy rzut oka wyglada to za dobrze, aby moglo byc prawda.

Również podejrzewam szwindel, jednak te odpowiedzi mnie nie zadowalają. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy taki wyjazd jest możliwy bez żadnych poważnych konsekwencji w przyszłości? Jeśli uważacie, że to oszustwo - uzasadnijcie. Ja się na tym kompletnie nie znam, jednak przeczuwam, że to szwindel.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy prawnik imigracyjny, nie agencja, bo oni zajmuja sie wysylaniem paczek a nie sa prawnikami, odpowie Ci, ze to co jest do Ciebie na pisane to zwykly szwindel.

1. Zadna osoba nie zagwarantuje Ci otrzymania wizy.

2. Nie ma mozliwosci sprawdzenia czy affidavit podpisany przez kogos w uSA jest prawdziwy, bo Ty nie zadzwonisz sobie do banku i nie zapytasz czy pan Smith ma u nich na koncie $30,000.

3. Teraz spojrz tutaj: "1.Program dlugofalowy- calkowity koszt procesu -$900,z w ktorym ISA gwarantuje otrzymanie wizy bez wzgledu na ilosc odmow ktore moga sie przytrafic." Jesli ktos mysli, ze podchodzac do konsula po raz 7, 8 czy 9 dana osoba dostanie wize to chyba ktos nie mysli powaznie (zwlaszcza do szkoly jezykowej...)

3. "Calkowity koszt tej opcji procesu wynosi $2000 i jest oparty na pisemnym legalnym kontrakcie." chcialabym zobaczyc ten legalny kontrakt... Legalny kontrakt gwarantujacy otrzymanie wizy?

4. "W opcji tej dokonujemy rejestracji w College co umozliwia po natychmiastowy proces studenckiego pozwolenia na prace i numeru Security Social,jest to opcjonalne." Hm.. jesli ten lagalny kontrakt jest tak legalny jak to co pisza, to jest to bajka: po pierwsze zaden college nie wyda komus zezwolenia na prace - dana oosba musi do tego college uczeszczac przez dany okres czasu badz ukonczyc degree (jakies 2 lata nauki). Wiza studencka nie daje social security. Teraz sedno sprawy: zeby Kowalskiego zarejestrowac do college na jakikolwiek kierunek dajacy pozniej pozwolenia na prace, Kowalski musialby zdac egzaminy, musialby udowodnic wiele rzeczy itd. Nie ma mozliwosci, ze ktos pojdzie i zarejestruje Kowlaskiego ot tak sobie... chyba, ze na nauke jezyka angielskiego, ktora to nauka nie daje nigdy pozwolenia na prace. Kolko sie zamyka. Prosze poczytac o OPT itd.

5. "W tej opcji dostarczymy komplet dokumentow, ze sponsoringiem wlacznie, co praktycznie gwarantuje otrzymanie wizy." Praktycznie gwarantuje to tylko jedno: ze jakis idiota sie na to nabierze, wyda pieniadze a pozniej bedzie plakal, ze go oszukali.. naiwnych nie sieja...

6. nie bardzo wiem jak mozna sprawdzac 'legalnosc' dokumentow w urzedach... nawet nie bardzo wiem o jakie dokumenty moze tu chodzic....

7. praca w cleaning service, zarobek do $3000/miesiac. Tyle, ze to slowo "do" ma rozne znaczenie, bo "do" $3,000 to moze byc $200 na miesiac albo $300 na miesiac - obie te sumy sa w granicach "do $3000" :)

8. statystow w Hollywood nie brakuje, a przy dzisiejszym stanie produkcji filmow, ekonomii itd. uwierz mi, ze maja dosc swoich ludzi, a nie czekaja na Polakow z otwartymi rekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej w czerwcu znalazlem podobna oferte uwazam ze to doskonaly kit dla frajerow pamietajcie tam gdzie wam karza placic za zalatwienie pracy to jest oszustwo

Gwarantujemy wieloletnia wize USA oraz prace z mieszkaniem zaraz po przyjezdzie do Kalifornii:praca w serwisach cleaningowych w Los Angeles- accord,zarobki do $3000 mies.

Mozliwosc dodatkowego dorabiania pracujac w charakterze statysty w przemysle filmowym w Hollywood, zarobki ok $100 dziennie plus wyzywienie.

Program wieloletniej wizy USA mozna zrealizowac w dwoch opcjach programowych posiadacych pisemne gwarancje w legalnym kontrakcie.

1.Program dlugofalowy- calkowity koszt procesu -$700,z w ktorym ISA gwarantuje otrzymanie wizy bez wzgledu na ilosc odmow ktore moga sie przytrafic.

W programie tym klient zostanie zarejestrowany w szkole jezykowej

W wypadku odmowy ponowne procesy tej samej wizy bedzie przeprowadzony przez ISA bez oplacania zadnych dodatkowych kosztow procesu dla ISA i tak az do momentu jej otrzymania.

2. Program krotkofalowy z gwarancja zwrotu kosztow procesu w wypadku odmowy -w tej opcji ktorym ISA rejestruje petenta w Collegu, dostarcza kompletny pakiet dokumentow wizowych i finansowych i przeprowadza doglebna analize dokumentacji wizowej przed pojsciem do interview wizowego w konsulacie. Dostarczamy tez liste ewentualnych pytan konsula I prawidlowych odpowiedzi. Calkowity koszt tej opcji procesu wynosi $2000 i jest oparty na pisemnym legalnym kontrakcie.W tej opcji dostarczymy komplet dokumentow, ze sponsoringiem wlacznie, co praktycznie gwarantuje otrzymanie wizy.W tej opcji niekonieczny jest wyciag z konta bankowego.W opcji tej dokonujemy rejestracji w College co umozliwia po natychmiastowy proces studenckiego pozwolenia na prace i numeru Security Social,jest to opcjonalne.

Jak rozpoczac proces wizowy.

1.Wydrukowac i wypelnic aplikacje

i dokonac wplaty depozytu

$200 przez paypal

lub wyslac do nas email w celu otrzymania instrukcji oplacenia przelewem bankowym,przekazen lub czekiem.

Zaznacz opcje procesu ktora wybierasz.

2, Przeskanowac do: bifsz@yahoo.com

-wypelnione i podanie.

-dowod wplaty depozytu $200

-kopie paszportu

-wyciag bankowy na sume conajmniej $18500/ jesli nie posiadasz tej sumy zaemailuj do nas w celu otrzymania informacji o procesie Affidavit of Support ktory zastapi bank statement./

3. Po otrzymaniu kopii tych dokumentow i depozytu,rozpoczniemy proces dokumentow koniecznych do uzyskani a wizy ktorych kopie wyslemy Panstwu do 15 dni wraz z instrukcja jak sprawdzic ich legalnosc w odpowiednich urzedach lub instytucjach USA .Oplaty balansu oplat / w wypadku oplacenia jedynie depozytu / dokonaja Panstwo dopiero po sprawdzeniu legalnosci dokumentow. Po otrzymaniu balansu oplat wyslemy natychmiast originaly dokumentow wizowych i instrukcje do interview wizowego w konsulacie.

PS

Jesli pragniesz wiecej informacji, zadzwon do nas za pomoca Skype

/http://www.skype.com/download/skype/windows//

nasz skype ID: ewszumsz w godzinach: 21-24 czasu polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantujemy wieloletnia wize USA oraz prace z mieszkaniem zaraz po przyjezdzie do Kalifornii:praca w serwisach cleaningowych w Los Angeles- accord,zarobki do $3000 mies.

Pracujac chyba 25h na dobe :) Kompletnie nierealna kwota (3000$), zwlaszcza w serwisie gdzie zarabiasz na innych.

Niezly przekret, mam nadzieje ze nikt sie na to nie nabierze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac biznes sie kreci pelna para

nawet zwracaja pieniadze po tym jak ktos jednak nie otrzyma GWARANTOWANEJ przeciez wizy -przypomina mi to taki stary przekret chyba z malopolski, gdzie pewna pani obiecywala zalatwic wize do USA za ekstra pieniadze (nie pamietam o jaka kwote chodzilo), byla na tyle uczciwa, ze jesli komus tej wizy nie zalatwila to oddawala wszystkie pieniadze ;-)

caly przekret polegal na tym, ze ona tak naprawde nic nie robila :) tylko kasowala tych, ktorym sie udalo wize otrzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lkasprzak jakbys poczytaj to np forum to bys zobaczyl ze mozna sie dostac do USA no ale to musisz na to stracic troche czasu aby sie o tym dowiedziec co jest i jak jest..oraz strone Ambasady USA

jestem już na tym forum 1,5 roku i z każdym przeczytanym postem trace nadzieję :) może jakbym studiował to byłoby łatwiej, a aktualnie siedzę za granicą (Irlandia) i czekam z wielką nadzieją na loterię wizową, w której polacy będą mogli w końcu uczestniczyć

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...