Skocz do zawartości

Formalności Po Ślubie Z Obywatelem


KW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie petycji I-130 skladanej w w-wie. Jako obywatelka skladam te petycje na meza i w pytaniu 14C (chodzi o beneficjenta)

If your relative is currently in the U.S., complete the following: ,

a maz obecnie jest w Polsce to chyba zostawiamy puste...mimo ze maz byl w USa wczesniej na wizie J1..czy tez wpisac szczegoly dotyczacego tego wyjazdu i powrotu? dzieki z gory za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak wpiszesz cos to pomysla ze nadal jest w USA i tylko namieszasz

przeciez pytaja sie tylko o currently in USA, a on nie jest

daj znac jak wszysko pojdzie!

dawno nikt tu papierow w Wawie nie skladal

przydalby sie nam jakis update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wpiszesz cos to pomysla ze nadal jest w USA i tylko namieszasz

przeciez pytaja sie tylko o currently in USA, a on nie jest

daj znac jak wszysko pojdzie!

dawno nikt tu papierow w Wawie nie skladal

przydalby sie nam jakis update :)

no wlasnie jak czytam forum to prawie nie ma znaku informacji na temat podobny do mojego. Nie wspomne rowniez o terminach spotkan z konsulem w warszawie...sami jestesmy ciekawi jak dlugo to wszytko potrwa..skladamy aplikacje pod koniec marca/poczatek kwietnia..ale dam znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba ostatnia watpliwosc w papierach, a dokladnie w G-325 (Biografic Information)

"This form is submitted in connection with an application for:

a.naturalization,

b.status as permanent resident

c.other (specify)"

Przy Skladaniu petycji I-130 czyli o wize imigracyjna nie powinnam chyba zaznaczac "b". Tak mysle ze bedzie to "c" i dodac ze chodzi o I-130.

Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie

zaczelam kompletowac dokumenty do wyslania na AOS chyba tak sie to nazywa po slubie z obywatelem na wizie K1,a wiec przygotowuje:wnioski:

I-485,czy do tego wniosku tez wypelniam te dodatkowe uzupelnienie ktore jest na stronce?

I-864

G-325A

I-765

I-131,nastepnie :badania lekarskie wypełnione przez uprawnionego lekarza imigracyjnego ,ksero marriage certificate - aktu ślubu,ksero birth certificate małżonka,ksero paszportu: strona z danymi i strony z wizami,ksero I-94 obydwie strony,ksero odpisu zupełnego aktu urodzenia,zdjęcia,$1010 czek(czy to jest juz oplata za wszystko czy musze jeszcze jakis czek dolozyc ?),prosze powiedzcie mi czy to wszystko?czy jeszcze cos ?,nie rozumie co ma byc z tym I-131 jak jestem na wizie K1czy go wysylam tez???bede wdzieczna za wszelki sugestie dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:badania lekarskie wypełnione przez uprawnionego lekarza imigracyjnego ..tutaj musisz uwazac aby Ci czegos nie zrobil czego nie trzeba a kasa pujdzie ;)

poczytasz o tym na forum,,moze ktos Ci pomoze znalesc takie posty o badaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 dzieki za przestrogi,poszukam cos wiecej na ten temat,mam nadzieje ze znajde...,ale powracam do mojego poprzedniego pytania czy to jest dobrze skompletowany pakiet do wyslania czy jeszcze cos brakuje? nie wiem co z tym formularzem I-131 bede wdzieczna za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam ;)

P.S

prosze powiedzcie mi jak robice w nowym poscie kopiowanie innych postow bo mecze sie nie nie moge dojsc do tego,to jest tak jak bladynka sie czegos doszukuje :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...