Skocz do zawartości

Nasz Pierwszy Raz :)


TATT00s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich!

Dzięki informacjom zawartym na tym super forum udało się mi i mojej żonie dostać wizę na dwa lata.W związku z tym,że zbliża sie nasz wylot naszło nas kilka pytań,na które częściowo znalazłem odpowiedzi,ale jednak człowiek lepiej się czuje słysząc coś dosłownie :)

1. W środę 14.10 wylatujemy z Warszawy do Dusseldorfu,a stamtąd do Miami.Latał ktoś już tą trasą?

2.Przyjazne dla ludzi jest niemieckie lotnisko(bylismy na jednym jak do tej pory,Stansted)?

3.Mamy ok godziny na przesiadkę,czy jest to wystarczający czas żeby bez żadnego stresu się przesiąść?

4.W samolocie wypełnia się jakiś papier,co dokładnie,jak wypełniać i czy w warszawskim samolocie czy niemieckim będziemy to wypełniać?

5. 10h to całkiem długi lot,jak i czym zajmujecie sobie czas podczas lotu?

6.Jest możliwość doładowania sobie odtwarzacza jakiegoś czy coś(prądem ofc :)?

7. Co powinniśmy wiedzieć przed tą podróżą?

Bardzo prosze o odpowiedź na te kilka pytań i kilka następnych,które pewnie jeszcze nas najdą :)

Pozdrawiamy Serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilka pytań odpowiem :)

2 - Lotnisko w Dusseldorfie jest bardzo dobrze oznakowane, nie powinniscie się zgubić.

3 - powinno wystarczyć, zwłaszcza, że bagaże nadacie w Warszawie do Miami, więc w Dusseldorfie będziecie sugerowali się oznaczeniami "connecting flights".

4 - wypełniasz druk I-94. Wypełnia się go na lotach transatlantyckich. Druczki są w kolorze białym i zielonym. Wy będziecie wypełniać białe.

5 - jeśli będziecie mieć samolot z indywidualnymi telewizorkami, to możliwości macie wiele - filmy, bajki, muzyka...

6 - nie sądzę

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy jaka klasa leciec bedziecie?jak klasa wyzsza turystyczna to moze bedzie mozna podlaczyc tam cos a jak z nizszej klasie to zapomnijcie o tym...zapytajcie sie w danej linii lotniczej jak kto bedzie z tym

a co chcecie wiedziec jeszcze>?

te druki I-94 ma na forum,,,wpisz aby w szukaj i Ci wyjda tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6, a jak przy rezerwacji wybrać klasę turystyczną wyższą?

Nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest.

Co prawda leciałam samolotem, gdzie każdy miał swój monitorek, a wracałam, gdzie był jeden globalny, ale myślałam, że to specyfika samolotu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Mamy ok godziny na przesiadkę,czy jest to wystarczający czas żeby bez żadnego stresu się przesiąść?

Ja bym sie zapoznal z mapa lotniska, bo moze byc ciezko. Zalezy na ktory terminal wlatujecie i z ktorego wylatujecie, chyba ze jest tylko jeden to ok.

4.W samolocie wypełnia się jakiś papier,co dokładnie,jak wypełniać i czy w warszawskim samolocie czy niemieckim będziemy to wypełniać?

Wypelniacie formularz celny i karte wlotu do USA, tzn I-94.

Tutaj masz cos o formularzu celnym: http://www.lot.com/Info/EN/aspx/Content__I...ubMenuId=001003

5. 10h to całkiem długi lot,jak i czym zajmujecie sobie czas podczas lotu?

Zalezy co masz za samolot. Czasami masz monitor w zaglowku osoby siedzacej przed toba, a wtedy masz filmy, gry, muzyke, seriale itd. Czasami mozesz miec takze gniazdko pod siedzeniem, choc to raczej rzadkosc w klasie ekonomicznej. Generalnie sie spi i oglada filmy, bo jakis monitor bedziesz mial.

6.Jest możliwość doładowania sobie odtwarzacza jakiegoś czy coś(prądem ofc :)?

Przed lotem mozesz sprawdzic samolot jakim lecisz i co oferuje.

7. Co powinniśmy wiedzieć przed tą podróżą?

Czy kasuja extra za alkohol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...