Skocz do zawartości

Obama Z Noblem


ppp1

Rekomendowane odpowiedzi

dostal za checi :)

wczoraj juz w tv mowili ze jakby tak za checi dawali to kazda Miss Swiata powinna dostac Nobla bo Ona tak samo chce aby byl pokuj na swiecie

Teraz Prezydent bedzie miec tzw zwiazane rece bo jak zaprowadzic Pokuj jesli trzeba bedzie wyslac wojska a jak wycofac wojska jak bedzie grozilo niebezpieczenstwo...

ps pp1 prosze nie zakladaj juz nowych tematow jesli sa jakies podobne na forum-tam mozesz sie podpiac-zapytac,jesli zalozysz to je bede kasowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppp1 od kiedy Ty chodzisz po forach?czytasz je?

sa pewne regoly i jesli Ci to nie odpowiada to albo sprobujesz je przyjac lub tez nie pisz-nie czytaj

idz na inne forum i bedzie tak samo ze jesli jakis temat jest to sie nie zaklada innych a szuka sie i czyta

jak np o fizjoterapii..wpisz w szukaj i Ci wyjdzie

tutaj masz regulamin forum:

http://www.usa.info.pl/board/Regulamin-FORUM-t5201.html

i jak widzisz jest cos takiego jak pisanie podobnych tematow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mi na forum zakazujesz jak to jest wolne forum i nigdzie podobnego pytania nie widziałem a żeby takie forum działoło poprawnie i solidnie to nie powinno sie kasować wypowiedzi a jak ci to przeszkadza to ja moge usną ale to forum

No słuchaj, w tym momencie to jestes już bezczelny ! I to teraz już nie tylko to "Sly6", ale to wszystkich użytkowników forum. Sam jestem Adminem, i gdybyś tak napisał do mnie na moim forum, to "z miejsca" dałbym Ci ban'a na ip i e-mail.

Swoją drogą to jak wczoraj się o tym Noblu dowiedziałem z "Wiadomości", to do dziś nie wiem za co one jest ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nagroda Nobla w tym roku została przyznana za największe w historii złudzenie. Pelna dewaluacja Nagrody. Pan Nobel sie w grobie przewraca. Socjalistyczny kongres w Norwegii znowu sie osmieszyl. Nagroda Nobla juz dawno stracila swoja wartosc jak zostala przyznana dla Yassar Arafat.

Pokojowa Nagroda Nobla jest przyznawana dla osoby lub osób, które w poprzednim roku,latach przyczynily sie w jakis sposob do wzmocnienia miedzynarodowej dyplomacji i wspolpracy miedzy narodami w celu propagowania pokoju na swiecie.

Termin do zgłaszania kandydatur byl 1 lutego 2009. czyli 12 dni po naszego mesjasza Obamy inauguracji.

Smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...