Skocz do zawartości

27 Pazdziernik, Godz 6 25, Warszawa-frankfurt, Kto Leci?


Podróżnikkk

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo dobrze że nie musze przekładać głównego bagażu z drugiego samolotu, wtedy byłoby nie ciekawie. Nawet jak się lekko spóżnie to chyba nie mogą po prostu od tak odlecieć beze mnie, chyba są poinformowani że lecę z Wawy i że mam niecałe dwie godziny, przecież to niezależne ode mnie w 100%. Gdyby istniało wielkie ryzyko to chyba nie byłoby takich lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moga nawet Ci sprzedac bilet na 45 min przesiadki a jak nie zdarzysz to wtedy czekasz na inny samolot lub tez lecisz inna troche trasa ...bo ten czas powinien Ci wystarczyc jesli nie bedziesz chodzic po sklepach,barach itp

Nie znam Twoich Amerykanow wiec radze zasiegnac tzw jezyka o tym bo sa tacy ze z przyjemnoscia takie cos przyjma ..i mozesz miec 1 litr alkoholu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polską wódkę, szczególnie tą drogą można na ogół kupić w prawie każdym monopolowym w Stanach. Jakbyś jakąś dobrą zagrychę do niej przywiózł to by na pewno zrobiło dobre wrażenie.

Co do Twojego pytania czy można gorzałkę przewozić w podręcznym: limity na przewóz płynów i innych niedozwonych gadżetów to raczej podstawowa wiedza nawet dla kogoś kto leci pierwszy raz, ja bym na Twoim miejscu naprawdę zapoznał się na własną rękę z warunkami na jakich lecisz, żebyś nie wpędził się w dodatkowe koszty będąc zmuszonym na bramce do wywalenia do śmieci pamiątkowych noży, zapalniczek i innych suwenirów których nie będziesz mógł zabrać na pokład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...