Skocz do zawartości

wiza kanadyjska w usa?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie było z tym najmmniejszego problemu

Scyyyńścziosz , to ma klawe życie :wink: :wink: :wink:

( a może urzędas śpieszył się na lunch i szkoda było mu czasu marnować :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z Twoich pytań wynika, że jesteś jeszcze w polsce :!:

Ja osobiście (dawno temu) , gdy szykowałem się do dłuższej "łamanej podróży"(do USA), to wyrobiłem sobie wizę Duńską, Niemiecką , Canadyjską i nikt nie robił mi problemów :!: :!: :!:

Po za tym w polsce kosztowało , to taniej :!:

Osobiście, gdybym spodziewał się możliwości wyjazdu do Canada, to załatwił bym tą sprawę przed wyjazdem :!:

Oczywiście każdy ma prawo do włanego rozumowania :wink:

(Free Country - Free Mind :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze w Polsce :D tylko nie wiem właśnie czy załatwianie tej sprawy (''na zapas'') tutaj ma jakis sens, jeżeli byłaby możliwość zrobienia tego tam na miejscu, gdy będę pewien że pojadę do Kanady. W każdym razie dzięki za podpowiedź :) . Muszę się zastanowić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna rada :!: :!: :!:

(do nikogo personalnie)

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem/czką wizy amerykańskiej, to wystąp o wizę kanadyjską "wielokrotną" :!: :!: :!:

Czy z niej skorzystasz za miesiąc , czy za rok to już ją masz :!: :!: :!:

Jeżeli nawet ta wiza wygaśnie przed Twoim wyjazdem (w przyszłości),

to łatwiej jest wizę wznowić, aniżeli starać się o nią po raz pierwszy :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Ja ostatnio wyrabialam wize w Polsce. Jednokrotna - tzn wazna 6 miesiecy kosztowala 200zl i kilka godzin cierpliwosci :)

Wielokrotna - 400zl

Trzeba dosc rano (ja bylam ok 7) stanac w kolejce na Pieknej i czekac...

Poniewaz mialam wize amerykanska, a cel mojej wizyty byl czysto turystyczny, nie zaproszono mnie nawet na rozmowe z konsulem.

Wolna bylam juz o 11:30 :D

Wiem jedenak, ze na rozmowe z konsulem trzeba czekac do trzech godzin nawet.

Odbior tego samego dnia po 14.

Pan w okienku :D powiedzial mi ze przy pierwszym podejsciu do uzyskania wizy konsul prawie nigdy nie przyznaje od razu wielokrotnej, a tylko jednokrotna, a roznicy w cenie nie zwracaja.

Powiedzial tez, ze pomiedzy USA a Kanada wiza jednokrotna dziala jak wielokrotna.

Jednokrotnosc jej polega zatem na tym, ze mozez z kazdego innego kraju poza USA wleciec do Kanady tylko raz.

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waznosc wizy jednokrotnej rozpoczyna sie od daty jej wsteplowania do paszportu i trwa 6 miesiecy (w moim przypadku 6 miesiecy). Nie wiem czy wystawia sie ja na krotszy okres czasu lub na dluzszy niz 6 miesiecy. Panie przede mna i moj maz tez otrzymali taka wize na 6 miesiecy.

Pozdr,

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...