Skocz do zawartości

wiza kanadyjska w usa?


Rekomendowane odpowiedzi

masz czas do 6 miesiecy aby wjechac na teren Kanady a tam dostajesz od urzednika pobyt max na 6 miesiecy lub krocej........

a co do ceny to byla 220 zl i 440 zl wiec moze cos sie zmienilo,ja placilem zawsze w dolarach kanadyjskich bo pare zlotych bylo taniej,,75 dol juednokrotna i 150 dol can 8) i wielokrotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. To mój pierwszy post tutaj więc pozdrawiam wszystkich. Za trzy tygodnie lecę do US i po przeczytaniu waszych postów zapragnąłem sobie wyrobić wize kanadyjską ..... Zadzwoniłem na centralę i dowiedziałem się że są olbrzymie kolejki i trzeba się ustawić już o 3 rano (!!!!). Czy to rzeczywiście prawda ???? Trzeba aż tyle czekać ??? Bo nie mieszkam w Wawie to raz a dwa tyle godzin żeby sobie jedno czy dwa miasta w Kanadzie zobaczyć to ja dziękuje. Z kolei pani była tak "miła" mnie poinformować również że nie mam szans na wize kanadyjską w stanach ..... [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladin z tymi kolejkami to prawda a to dlatego ze sezon sie zaczal,ja zawsze staralem sie przed sezonem lub po sezonie( sezon sie zaczyna od maja i trwa do pocztaku sierpnia,plus poczatek komunii i swieta) i stawalem po 8 rano 8)

jedyna rada to zalatwiac przez biuro lub tez czekac w tej kolejce

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...