Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wolalbum busem, ale ten który jedzie z chełma o godzinie ktora mi pasuje jedzie na dworzec wschodni - stadion dzisieciolecia. :D a stamtad nie chce mi sie bujac do centrum... w sumie kawal drogi do przejechania/przejscia. wiec zostaje mi pociag z Lublina o 2.57 a.m. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie na dworzec wschodni - stadion dzisieciolecia.  :) a stamtad nie chce mi sie bujac do centrum... w sumie kawal drogi do przejechania/przejscia.

Nie taki znowu kawał :wink:

Z PKS stadion jest kilka tramwajów i autobusów >>> 3 przystanki i jesteś pod "Palmą" i dalej , albo "autobuty" ~~0.7km. ,

albo kolejny autobus (1 przystanek) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie jeszcze zastanowic nad tym co piszecie... :D

mam zamiar dzisiaj wypelnic wniosek i mam pytanka:

1.na stronie internetowej ambasady jest podane, że odpowiedzi maja byc udzielane w jezyku polskim bez znakow typu ą, ę itp a jak juz sie pojawi formularz to jest napisane na nim (na gorze i na dole) ze ma byc wypelniony po angielsku. wiec jak???

2.na ilu stronach ma być wydrukowany?

3.pola, które mnie nie dotyczą... mam nic nie wpisywac??? nic nie krzyczy jak zostawiam puste pola i chce wydrukowac... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.na stronie internetowej ambasady jest podane, że odpowiedzi maja byc udzielane w jezyku polskim bez znakow typu ą, ę itp a jak juz sie pojawi formularz to jest napisane na nim (na gorze i na dole) ze ma byc wypelniony po angielsku. wiec jak???

Chodzi o to żeyś nie pisał swoich danych, tj. imion adresów i innych nieprzetłumaczalnych nazw włsnych, polskimi literami.

...na ilu stronach ma być wydrukowany?

Tak jak jest w kompie.... tj. jeżeli w komputerze zajmuje dwie strony to muszisz go wydrukować obustronnie, a nie każdą stronę na osobnej kartce.

Pamiętaj o tym żeby drukowac to na laserowej drukarce, (jeżeli masz atramentową druk musi być bardzo czytelny)

które  mnie nie dotyczą... mam nic nie wpisywac???  nic nie krzyczy jak zostawiam puste pola i chce wydrukowac... :)

Pisz BRAK albo NIE DOTYCZY

NBie możesz zostawić nie zapisanych kratek, wszędzie musi być coś napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz N/A jako nie dotyczy..

a co autobusow to jedziesz prosto w strone palmy 8) i tam jest przystanek,wysiadasz i idziesz na druga strone i potem idziesz przez caly czas prosto (zobaczysz taki kosciol na srodku placu,ja tam zawsze zachodzilem na mala modlitwe :) no i jestes prawie w Ambasadzie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...