Skocz do zawartości

Ostatnie Przygotowania.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
zależy w jakiej sytuacji jesteś, jeżeli pracujesz itd. to możesz wpisać, że sam, ale jeżeli ktoś się uczy, to trochę głupio wpisać, że sam pokrywa koszty podróży, bo niby skąd pianiądze

No właśnie głupie myślenie polaków. Jak się uczy to nie moze miec pieniedzy, bo jak je ma to jest zlodziej i trzeba go wsadzic za kratki

Ja sie ucze dziennie i pracuje po 20 godzien tygodniowo, a sam pokrywam koszty podrozy, od nikogo nie biore.

JA wpisuje ze student i sam pokrywam. Napisze prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie niechcialbym nic mowic ale dzis 20.11.2009r. OTRZYMALEM WIZE !!!

zajelo to godzine ... rozmowe mialem na 8.30 ale wpuscili mnie dopiero o 9.00 .. troche ludzi bylo cos ponad 60...70 osob ..

Miły pan konsul (zarabisty akcent) he jego pytania:

1. Do kogo Pan leci ? (Do ciotki)

2. Jest to siostra ... ? (Mojej matki)

3. Ile ciocia jest w Stanach ? (11 lat)

4. Czy ktorys z rodzicow byl kiedykolwiek w stanach ? (Nie)

5. Zawod Pana ? (Uczen Technikum)

6. Dzienne ? (... Tak) nie wiem co za pytanie he

7. Chce Pan leciec na Summer Break ? (Tak oczywiscie)

8. 3 miesiace w przyszlym roku ? (Tak Zgadza sie)

9. Dziekuje Panu jest pan szczesliwym posiadaczem wizy zycze milych wakacji! (Dziekuje slicznie)

(Poza wnioskami i formularzem dhl oplata wizowa i paszportem zadnych papierow wiecej nie prosili tzn o zaproszenie czy zgode szkoly.. doslownie nic .. )

Rozmowa zajela ponad 5 min .. szybkie pytania szybkie odpowiedzi bardzo sprawnie ;)

Zycze wszystkim tym co maja teraz starac sie o wize o pozytywne zakonczenie rozmowy !! I tak jak kazdy mowi nie ma sie czego stresowac .. to jak normalna rozmowa czlowieka z czlowiekiem na normalny temat hhe jak rozmowa z lekarzem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie głupie myślenie polaków. Jak się uczy to nie moze miec pieniedzy, bo jak je ma to jest zlodziej i trzeba go wsadzic za kratki

Ja sie ucze dziennie i pracuje po 20 godzien tygodniowo, a sam pokrywam koszty podrozy, od nikogo nie biore.

JA wpisuje ze student i sam pokrywam. Napisze prawde.

nie głupie myślenie tylko zazwyczaj prawda, bo mało kto ucząc się w szkole średniej czy studiując dziennie pracuje, ot tylo

ale nieważne, każdy wpisuje sobie co chce, jeśli konsul ma wątpliwości zapyta, jeśli nie - spoko

Panie i Panowie niechcialbym nic mowic ale dzis 20.11.2009r. OTRZYMALEM WIZE !!!

gratulacje, wreszcie odetchnąłeś z ulgą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Bardzo Dziekuje Za Pomoc W Przygotowaniach ! ;):D

zauwazylem takiego chlopaka mlodego nawet minuty nie rozmawial z konsulem :P

nie wiem czy wysoki .. ale bardzo zarosniety i wlosy krotko obciete chyba mial nawet okulary i jakby go ubrac w szaty mnicha nikt by nie poznal ze to konsul :D

wlosy chyba cos jak ciemny rudy .. albo jasny braz :P

nie wazne... wazne ze dostalem :P he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...