Skocz do zawartości

Ostatnie Przygotowania.


Rekomendowane odpowiedzi

Ambasada USA 00-540 Warszawa Al. Ujazdowskie 29/31, Citibank Handlowy w Warszawie SA, numer rachunku: 33 1030 1508 0000 0005 0035 0016.

na te dane mam uiscic oplate wizowa ?

(Konsulat Generalny USA 31-043 w Krakowie ul. Stolarska 9, Citibank Handlowy w Warszawie SA, numer rachunku: 33 1030 1508 0000 0005 0035 0016.) zmieniłem tylko nazwę i miejsce bo ja jade do krakowa powiedzcię z którymi mam pójść na pocztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

heeh stopke mi skopiowales a chyba nie przejrzales ;-) tam masz link wymagane dokumenty i tam jest jasno napisane co masz wpisac:

Opłata za rozpatrzenie podania musi być wniesiona w polskich złotych według kursu Ambasady. Opłatę należy uiścić na konto:

Ambasada USA 00-540 Warszawa Al. Ujazdowskie 29/31, Citibank Handlowy w Warszawie SA, numer rachunku: 33 1030 1508 0000 0005 0035 0016.

W tytule opłaty wpisuje się Warszawe niezaleznie od tego czy ubiegasz sie o wize wlasnie tam czy tez w Krakowie

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...nts.html#wplata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie doczytalem na jednym z postow ze ds 156 trzeba wydrukowac na jednej kartce dwustronnie a na drugiej tylko ta strona z kodem kreskowym ..

ja wydrukowalem wszystkie na oddzielnej stronie ... moga mi ich nie przyjac ?

bo nigdzie na stronie ambasady/konsulatu nie pisze ze ze trzeba dwustronnie wydrukowac ..

jest gdzies przed konsulatem jakas poczta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaden problem tylko nie wiedzialem ze trzeba...

w wiesz moze czy jest jakas poczta przed konsulatem ?

bo matka mi katuje glowe zeby uiscic oplate na miejscu przed rozmowa .. bo pewnie jest tam poczta .. ja nie wiem czy jest i nie chce ryzykowac szukania poczty po calym krakowie .. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google i google maps Twoim przyjacielem ;) Czasem warto skorzystać z rozwiązań, które mamy tuż przed nosem.

Najbliższa poczta jest na Franciszkańskiej. A właściwie na placu Wszystkich Świętych. Stolarska przecina Franciszkańską, więc Franciszkańską w prawo, przetniesz Grodzką i dojdziesz do placu, gdzie jest poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...