Skocz do zawartości

Ostatnie Przygotowania.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
boje sie takiej sytuacji ze zrobie wplate na konto z poczty u mnie a oni stwierdza ze ten papierek jest nieprawidlowy albo cos innego sobie wymysla .. :)

Nie martw sie kwitkiem z poczty. Ja jak poszedlem placic (dzien przed rozmowa) to Pani przy okienku wykryla blad. Zapytalem czy niemoge poprostu tego poprawic.

Powiedziala mi ze to jest bardzo wazny dokument i musi byc "czysty". Pomogla mi, sama na nowo wypisala mi ten kwitek! W konsulacie nie byo z tym problemow.

Widac nawet na poczcie mozna spotkac zyczliwe osoby hehehe;)

Bez stresu biegnij na poczte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede pisal nowego posta bo to bedzie normalne zasmiecanie forum :)

20 Listopada 8.30 ;O

o 5 musze wyjechac od siebie ;/

ciekawe czy ta pani z ktora rozmawialem jest tak samo ladna jak jej glos heh

jakies jeszcze rady macie ?;>

a te wszystkie wnioski to kiedy mam wydrukowac ..? czy czas ich wydrukowania nie ma znaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noname On jedzie do Krakowa a nie do warszawy to raz

mozesz wnioski drukowac przed sama rozmowa ,,znam takie przypadki ze ktos poszedl do biura ktore pomaga-kafejki i pare min przed sama rozmowa mial wydrukwane wnioski i bylo ok,,wazne aby podac wlasciwe wnioski

sa osoby ze drukuja i po 10 razy wniosek bo cos nie gra a bierze sie ten co dobrze zostal wypelniony

ps te osoby z infolinii moga byc w Poznaniu i maja tyle wspolnego z Ambasada co TY,,One tylko zapisuja osoby na rozmowe i mowia jakie druki miec ze soba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...