Skocz do zawartości

Ostatnie Przygotowania.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

raczej wpuszcza bo jak rozmawialem z pania na infolini to sie pytala z kim bede i powiedzialem ze jestem niepelnoletni i rodzice beda ze mna. ..

wiesz mam taka mala nadzieje ze jak bedzie matka i ojciec to konsul stwierdzi ze wszystko jest uzgodnione z rodzicami i mam silne zwiazki z krajem i dostane za pierwszym razem na 10 lat .. i bede mial juz spokoj do konca zycia .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani Ci to zagwarantowala ze ich wpuszcza??z tego co pisza osoby to takie osoby jak 17 lat ida same na rozmowe chyba ze dziecko -ten 17 latek nie moze samo wejsc..ze rodzice sami tez leca wtedy sa wpuszczani..

i masz bardzo zle myslenie,,bys musial miec duze szczescie aby dostac wize na 10 lat...to ze masz rodzicow i ida z Toba niczego nie pokazuje ze masz silne zwiazki z Polska jak zle wypadniesz na rozmowie,,to Ty masz Konsula przekonac ze wrocisz a nie rodzice chyba ze leca z Toba...jesli tak by bylo to w 100% kazdy uczen taki jak Ty dostawalaby wize a jak jest to widac czasami na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...