Skocz do zawartości

Au-pair Po 2 Latach Co Dalej...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie zwiazane z programem Au-Pair.

Z tego co wiem jest to program roczny i po odbyciu 12miesiecznej opieki otrzymujemy dodatkowy 13miesiac na zwiedzanie, jest tez mozliwosc zostania na nastepny rok jako Au-Pair. Lecz co dalej jesli na tyle jestesmy zdeterminowani i chcemy dobic swojego, co trzeba zrobic aby:

1. Zostac na stale w USA, skoro mamy wizje J-1.

2. Jakie trzeba spelniac warunki aby po pozytywnym odbyciu programu Au-Pair zostac w USA na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie zwiazane z programem Au-Pair.

Z tego co wiem jest to program roczny i po odbyciu 12miesiecznej opieki otrzymujemy dodatkowy 13miesiac na zwiedzanie, jest tez mozliwosc zostania na nastepny rok jako Au-Pair. Lecz co dalej jesli na tyle jestesmy zdeterminowani i chcemy dobic swojego, co trzeba zrobic aby:

1. Zostac na stale w USA, skoro mamy wizje J-1.

NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI ABY LEGALNIE ZOSTAC NA STALE TYLKO NA PODSTAWIE WIZY J-1. MOZNA STARAC SIE O WIZE PRACOWNICZA, STUDENCKA A JESLI KTOS CHCE MIEC ZIELONA KARTE - POWINIEN STARAC SIE O SPONSOROWANIE.

2. Jakie trzeba spelniac warunki aby po pozytywnym odbyciu programu Au-Pair zostac w USA na stale.

NIE MA 'WARUNKOW' ABY ZOSTAC NA STALE - SA ZA TO PRZEPISY, KTORE MOWIA, KTO KWALIFIKUJE SIE DO OTRZYMANIA GREEN CARD. CZY SA SPONSOROWANIA NA ZIELONA KARTE - NAJPOPULARNIEJSZE TO SPONSOROWANIE PRZEZ PRACE (CZEKA SIE LATAMI NA GREEN CARD I W TYM CZASIE TRZEBA BYC LEGALNIE CZYLI MUSIALABY BYC ZMIENIONA WIZA NA STUDENCKA BADZ PRACOWNICZA) BADZ SPONSOROWANIE PRZEZ RODZINE (MEZA, ZONA, RODZICA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...