Jump to content

Wiza Dla Marynarza


Recommended Posts

Witam,

jadę na kontrakt na statek pływający między portami USA a Afryką i Europą. Interesuje mnie kwestia moich studiów zaocznych ( w tym nieuregulowanej służby wojskowej). Czy mam szansę dostać wizę? mój pobyt w USA ograniczy sie tylko do kilku dni wyładunku w różnych portach, poza tym nie wiążę swojej pracy, wogóle przyszłości z USA. Wiem że podczas procedury wyrabiania jakiejkolwiek wizy jest się dokładnie sprawdzanym, pytam bo od tego zależy moja kasa.

Link to comment
Share on other sites

Powinienes sie starac o wize dla crew members . Nie wiem czy az tak dokladnie sprawdzaja twoja sluzbe wojskowa (znam pare osob w identycznej jak Ty sytuacji, ktore wize dostaly) - raczej ograniczaja sie do sprawdzenia czy Ty rzeczywiscie powinienes takowa wize dostac (kontrakty, dowody na to, ze sie kwalifikujesz na wize itd.).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję;)

Obawiam się poprostu trochę całej tej machiny, która mnie będzie sprawdzać.

Wiesz, że rok temu byłem statkiem 6 razy w Houston bez wizy, co prawda nie miałem zejscia do portu( z resztą i tak daleko było) i pod statkiem miał warte policjant. Wobec tego mam pytanie, jesli tym rejsem, nie daj Boże, coś mi sie stanie na terenie USA (dokładnie chodzi mi na statku w porcie USA) to czy mam prawo na swoją polisę iść do lekarza?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...