Skocz do zawartości

Fenomen Usa?


Bloods

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zastanawia mnie na czym polega Fenomen USA? Stany Zjednoczone nadal sa uwazane za kraj w ktorym wszystkiego jest pelno, najwiecej mozliwosci, atrakcyjne miejsca, pewna ciekawosc...Czesto slychac: Stany wsrod wielu ludzi uwazane sa za najbardziej niezwyklu kraj na swiecie.Moze to banalne sformulowanie ale chyba bardziej skomplikowane nie jest potrzebne. Czy podzielacie ta opinie? Pytanie do ludzie ktorzy tam byli lub mieszkajacych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Witajcie. Zastanawia mnie na czym polega Fenomen USA? Stany Zjednoczone nadal sa uwazane za kraj w ktorym wszystkiego jest pelno, najwiecej mozliwosci, atrakcyjne miejsca, pewna ciekawosc...Czesto slychac: Stany wsrod wielu ludzi uwazane sa za najbardziej niezwyklu kraj na swiecie.Moze to banalne sformulowanie ale chyba bardziej skomplikowane nie jest potrzebne. Czy podzielacie ta opinie? Pytanie do ludzie ktorzy tam byli lub mieszkajacych. Pozdrawiam

Tak USA sa nadal takim krajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jaki tam fenomen ????

usa jest skonczone i tyle

ten kraj jest po za jakokolwiek kontrola i robi sie tu jeszcze wieszy balagan niz w Polsce

Ten Cytat specjalnie dla Ciebie:

Bernanke Człowiekiem Roku

Szef Rezerwy Federalnej (banku centralnego) USA Ben Bernanke został w środę ogłoszony Człowiekiem Roku amerykańskiego tygodnika "Time".

http://www.time.com/time/specials/packages...1948043,00.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie malo nie spadlem z krzesla jak uslyszaalem nowine ze Ben jest czlowiekiem roku

czlowiek, ktory w ogole nie rozumie ekonomii , jedyne co wie to jak drukowac pieniadze - hahahaha

i bedzie drukowal przez kolejna kadencje i bedzie katastrofa maksymalna

david jak sluchasz Bena to zycze powodzenia, najwidoczniej nie rozumiesz gospodarki i tego co sie dzieje z usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem gospodarkę, tak myślę, jestem z zamiłowania i wykształcenia ekonomistą, więc myślę, że mam jako takie pojęcie o gospodarce. Nie twierdzę, że drukowanie dolarów w nieskończoność jest dobrym pomysłem, bo nie jest, ale dopóki są one światową walutą, to można to robić prawie bez konsekwencji, prawie, i do czasu. A że dolar będzie jeszcze jakiś czas światową walutą (myślę, że ok. 6-8 lat) to jestem prawie pewien, nikomu na świecie, a najbardziej chyba Chinom, nie zależy na szybkim upadku dolara, ani na szybkiej utracie jego wartości. Oczywiście, że USA ma bardzo wielki problem z zadłużeniem, zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym, ma problem z wydrukowaną olbrzymią ilością dolarów, to jest fakt, nikt temu nie zaprzeczy, będę musieli coś z tym zrobić, tylko pewnie nie mają na razie zbyt dobrych pomysłów, ale o nie myślę jak Ty, że jesteśmy świadkami upadku USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...