Skocz do zawartości

Powrót Po Nielegalnym Pobycie


honda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
tez wracalem w terminie, mnie wmawiali ze do pracy jade, gdzies to opisywalem w innym watku,

niedlugo sie wybieram do USA na doslownie kilka dni, zobaczymy jak sie sprawa potoczy, teraz maja zaostrzone kontrole na lotniskach w zwiazku z tym atakiem, wiec pewnie ekstra wrazenia murowane :)

Przede wszystkim pieronskie kolejki i ogrom czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Toronto ludzie czekali nawet po 7h

cos wiecej mozna poczytac tutaj

http://www.cp24.com/servlet/an/local/CTVNe...9/?hub=CP24Home

i na podobnych artykulach na tej stronie

sama kontrola pewnie i jest konieczna, tylko czemu ludzie musza cierpiec, bo sie nagle okazuje, ze nie ma tam wystarczajaco ludzi do pomocy,

mam nadzieje, ze sie poprawi to niedlugo, zastanawiam sie czy leciec w sumie, bo nie usmiecha mi sie stanie w takich kolejkach :) hmm zobaczymy czy cos sie poprawi

swoja droga, najbardziej rozdraznil mnie ostatnio tekst chyba artykul na onecie: "Amerykanie zazadali dodatkowej kontroli na europejskich lotniskach", ciekawe czy tacy byliby skorzy, zeby np. UE wychodzila z podobnymi zadaniami :)

nie ma sie co denerwowac, pewnych rzeczy chyba juz nie przeskoczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga, najbardziej rozdraznil mnie ostatnio tekst chyba artykul na onecie: "Amerykanie zarzadali dodatkowej kontroli na europejskich lotniskach", ciekawe czy tacy byliby skorzy, zeby np. UE wychodzila z podobnymi zadaniami :)

nie ma sie co denerwowac, pewnych rzeczy chyba juz nie przeskoczymy :)

oni się czują panami świata, przyzwyczaili się, że wszystko co powiedzą, czego zażądają jest spełniane, UE mogła by wypiąć na nich tyłek i powiedzieć, że to nie nasza broszka, że ktoś chce was rozwalić, nie trzeba było wpieprzać się w wojnę. chcą lepszych kontroli, a sami dają wizy terrorystom, w fbi wiedzą często wcześniej, że coś się szykuje, a nic nie robią

a szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sie zastanawiam czy te kontrole dodatkowe to nie sa tylko po to, zeby uspokoic podroznych :-)

tak tylko po co nas strasza! moze czas przestac terroryzowac 90 letnich dziadkow i babcie na wozkach inwalidzkich i byc poprawnymi politycznie (zygac sie chce) a zaczac patrzec na swiat realnie. tak profil terrorysty brudasa jest latwy do wypatrzenia czy nie?

czy tego typu dzialania nie powinny odbywac sie w jakis bardziej subtelny sposob.

po raz kolejny wladze (zachod) dal d u p * bo terrorysci udowodnili ze i tak to co beda chcieli zrobic to zrobia.

a wszelkie kontrole przeswietlenia to tylko upieprzanie podroznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Tez chce sie wybrac za miesiac do USA i przerazaja mnie te ostatnie dzialania. Za tepote Amerykanow ma teraz placic caly swiat? To niedorzeczne!! Tylu uczciwym, normalnym ludziom nie chca dac wizy, a te cala holote wpuszczaja, jak leci!! Agentow, jak mrowkow, a nie potrafia najprostszych rzeczy!

Tak sie zastanawiam, moze ktos juz z was byl ostatnio. To, ze sa duze kolejki na pierwszy lot, to juz wiadomo. Wie ktos,jak to moze wygladac przy okazji miedzyladowan? Mam takie teoretyczne polaczenie, gdzie lay over wynosi - dajmy na to 52 minuty!! Kiedys bym sie nie bal, ale teraz? Jesli to beda inne terminale, wiadomo, trzeba przejsc przez bramki ponownie. Czy w ogole jest mozliwe, aby przy tym cyrku obecnym zdazyc??

Dzieki za wszelkie wskazowki i opinie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie boisz to nie wybieraj sie nigdzie, a tepy to jestes ty. Nie rozumiesz podstawowej rzeczy ogromnej nienawisci do USA hodowanej w calym swiecie arabskim. Oni maja inna mentalnosc niz caly cywilizowany swiat a zycie czlowieka wg ich myslenia nie ma najmniejszego znaczenia w przeciwienstwie do swiata zachodniego, gdzie ratuje sie wszystko i wszystkich, oczywiscie placimy wszyscy za to jako swiat cywilizowany.

powodzenia w nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...