Skocz do zawartości

Powrót Po Nielegalnym Pobycie


honda

Rekomendowane odpowiedzi

Gal, chlopie, skad sie urwales??

- jesli nie rozumiesz pytania - nie odpowiadaj na nie!!

- jesli nie masz ZADNYCH merytorycznych uwag - to nie odpisuj!!

- jesli nie interesuja cie zasady kulturalnej korespondencji - nie bierz w niej udzialu!!

Co ma kwestia "mentalnosci swiata arabskiego" do ewentualnego wydluzenia sie procedury i ryzyka niezdazenia na polaczenie w minimalnym przedziale czasu ( wezmy: do 1 godz)?? Piszac o " tepocie Amerykanow" mialem na mysli dzialanie, a raczej nie-dzialanie ich sluzdb, za co WSZYSCY placa, tylko nie ONI!! No bo jak wyjasnic fakt, iz wysoki urzednik bankowy kraju bezsprzecznie "podwyzszonego ryzyka" DENUNCJUJE WLASNEGO SYNA, jako potencjalnego terroryste, a oni nic w tym zakresie nie robia i pozwalaja mu na dolot az nad terytorium USA??!!

pozdro, ano na Nowy Rok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Za tepote Amerykanow ma teraz placic caly swiat? To niedorzeczne!! Tylu uczciwym, normalnym ludziom nie chca dac wizy, a te cala holote wpuszczaja, jak leci!! Agentow, jak mrowkow, a nie potrafia najprostszych rzeczy!

Czyje to slowa?

i po czyms takim piszesz sobie:

- jesli nie rozumiesz pytania - nie odpowiadaj na nie!!

- jesli nie masz ZADNYCH merytorycznych uwag - to nie odpisuj!!

- jesli nie interesuja cie zasady kulturalnej korespondencji - nie bierz w niej udzialu!!

Dlaczego prowokujesz swoim postem?

Twoim zdaniem pierwszy cytat jest merytoryczny i miesci sie w ramach kulturalnej dyskusji?

Chcesz odpowiedzi zadaj pytanie, a swoje uwagi o "tepocie Amerykanow" i "holocie" zamiesz ewentualnie w off topic, kto zechce to sie odniesie.

Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znac jak poszlo, bo ja tez sie wybieram znowu, ale mam cykora, ze mnie wpuszcza przez tamte problemy :)

na przejsciu samochodowym ku mojemu milemu zaskoczeniu poszlo niezle,

dluzej czekalem w kolejce do przejscia (jakies 7 samochodow przede mna) niz potem na decyzje immigration, (musialem wejsc do srodka po kartke I-94), padly tylko krotkie pytania o to co robie w Kanadzie i po co jade,

pobyt dostalem na 6 miesiecy - nie powiem przyda sie bo chce do USA jechac jeszcze kilka razy na doslownie kilka dni, to obejdzie sie bez koniecznosci uzyskiwania nowej I-94 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic a w paszporcie bylo to napisane dosc wyraznie,

tak sobie mysle ze NO EOS itp nie jest samo w sobie problemem - gdyby mnie jednak zapytano czemu mam to wpisane, to odpowiedzialbym zgodnie z prawda "nie wiem",

tak na marginesie myslalem, ze beda pytac o moje ostatnie przeboje z immigration - ale tutaj mialem w planie mowic to co zaszlo i nic nie ukrywac, w koncu nie zrobilem niczego zlego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez widac dobrze tez skroty :)

od ostatniego wjazdu udalo mi sie wrocic i ponownie wjechac do USA, tym razem droga lotnicza z Toronto

ostatni atak na samolot, rzeczywiscie skomplikowal cale procedury na lotnisku (dla przyp. odprawa USA jest na lotnisku w Toronto)

- 1h czekania po boarding pass (a bylem moze 9 w kolejce)

- 40 minut czekania na kontrole paszportowa US

- 5 minut na US customs

- 10 minut czekania - kontrola bezpieczenstwa

- 10 minut czekania - kontrola osobista (kazdy bez wyjatku)

- 10 minut czekania - ponowna kontrola bagazu podrecznego

i szczesliwie po ponad 2h czekania mozna bylo wreszcie usiasc spokojnie, nie liczac oczywiscie czasu, jaki spedzilem na lotnisku zanim ktos przyszedl i zajal sie ta pierwsza kolejka

mialem juz swoja I-94, ale byly standardowe pytania, na ile i gdzie, skanowanie palcow, foto i pieczatka juz bez daty a z wpisem B2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rademenes,

to ladnie cie przetrzymali. No i tu wlasnie jest klopot... Zakladam sobie lot na luty. Lece z Monachium do Waszyngtonu, dalej do LA. No i w Waszyngtonie mam 1,5 godz czasu!! Czy w ogole jest jakas szasa, zeby zdazyc?

Pewnie karty pokladowe bede juz mial, wie co odpada. Ale dochodzi cale immigration... Wg tych nowych ram czasowych, chyba niemozliwoscia jest przebrnac przez to w 1,5 godz!! Noooo, bedzie cieplo!

pozdro, dan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinienes miec problemu, te kontrole to sie zdazaja chyba tylko na lotniskach, z ktorych sie leci do USA i dotycza tylko lotow do USA

juz w samym USA odprawa wyglada raczej normalnie

trzeba jeszcze pamietac, ze te bardziej szczegolowe kontrole sa tymczasowe, skoro tak to ciekawe po co sa? przeciez logiczne, ze jesli jacys terrorysci beda chcieli zaatakowac samolot, to nie beda tego robic podczas wzmozonych kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...