Skocz do zawartości

Legalizacja Pobytu Usa - Proszę O Porady :(


booman

Rekomendowane odpowiedzi

aha :) właśnie to chciałem wiedzieć :P czyli uzyskanie obywatelstwa to kwestia miesięcy ( jeżeli nie będzie żadnych problemów ), wiec jest szansa że przed czerwcem miała by paszport a ja bym wyjechał na j-1 i wziął ślub i wszystko by było legalnie albo na turystycznej ... Lub Ona składa dokumenty na K-1 ale tutaj czytałem że to jest załatwiania i załatwiania na 6 miesięcy czyli razem z okresem uzyskania obywatelstwa rok czasu to już zbyt długo :D:P:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze wiza K1 jest wiza na ktorej mozna w pelni legalnie brac slub, bo po to zostala stworzona, kazda inna wiza niesie za soba niebezpieczenstwo, bo jezeli wyjdzie podczas interview, ze planowaliscie slub juz przed to wtedy dozywotnio zapomnij o zielonej karcie. Wiele osob ryzykuje, bo jednak duza wiekszosc przechodzi caly proces bezproblemowo, ale zawsze jest ten odstetek osob, ktore moga miec problem, wiec badz pelni swiadom ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwokat tobie nic nie da, bo na interview idziesz sam i twarza w twarz odpowiadasz na pytania, wiec w tym przypadku wszystko zalezy od ciebie, od was. Raz zle odpowiesz i masz po zielonej karcie. Czasami lepiej poczekac i miec pewnosc, ze wszystko pojdzie gladko- taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że adwokat jakiś to załatwi żeby było wszystko ok

jak bedzie dobry adwokat to Cie przygotuje na rozmowe co masz mowic a czego nie ale o tym mozesz sie dowiedziec tez i na forum..

adwokat moze Ci dobrze wypelnic dokumenty ale dobry adwokat,,jak bedzie zly to czas-kase stracisz a jeszcze mozesz nie dostac GC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...