Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

CHCIALABYM SIE ZORIENTOWAC JAK WYGLADA PROCEDURA PRZEDLUZENIA WIZY TURYSTYCZNEJ!

CZY KTOS MA W TYM DOSWIADCZNIE? CZY KOMUS SIE UDALO?

ILE TO KOSZTUJE? (CALA OPERACJA)

JESLI JESTEM W LA TO MAM SIE WYBRAC DO AMBASADY TU W LA? CZY WYSLAC TO ELEKTRONICZNIE PRZEZ INTERNET?

CZYTALAM ZE MUSZE UDOWODNIC ZE MAM KONKRETNE POWODY BY TU ZOSTAC,WYKAZAC ZE MAM PIENIADZE NA DALSZY POBYT ORAZ ZE NIE CHCE TU ZOSTAC NIELEGALNIE

PROSZE O PORADY I INFORMACJE. NIE ODSYLAJCIE MNIE BO STRONY BO I TAK TAM NIE MA SZCZEGOLOWYCH INFORMACJI ,NAWET CENY NIE PODALI ZA WNIOSEK ANI NIC

i dla tych ktorzy zaraz bedą mi memlac ze juz nie wjade potem

co to za bzdura? przeciez oni mi to legalnie przedluzają! wiec zadnego zakazu wjazdu nie ma! wiadomo ze jakby ktos po tak dlugim pobycie wrocil do pl i chcial za miesiac jechac do stanow to by go nie wpuscili bo by bylo podejrzenie ze wraca do nielegalnej pracy ale ja chcialbym tu wrocic najwyzej za rok czy dwa na jakis krotki okres. to co lepiej zostac nielegalnie? nie sadze ! mysle ze lepszy pomysl to przedluzyc wize!

zalezy mi zeby teraz byc poprostu dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
i dla tych ktorzy zaraz bedą mi memlac ze juz nie wjade potem

co to za bzdura? przeciez oni mi to legalnie przedluzają! wiec zadnego zakazu wjazdu nie ma! wiadomo ze jakby ktos po tak dlugim pobycie wrocil do pl i chial za miesiac jechac do stanow to by go nie wpuscili bo by bylo podejrzenie ze wraca do nielegalnej pracy ale ja chciaalbym tu wrocic najwyzej za rok czy dwa na jakis krotki okres. to co lepiej zostac nielegalnie? nie sadze ! mysle ze lepszy pomysl to przedluzyc wize!

zalezy mi zeby teraz byc poprostu dluzej

przedluzyc wize turystyczna aha i podrozowac po USA nastepne pol roku

skad czerpiesz takie informacje!?

A nonimmigrant temporarily enters the United States for a specific purpose such as business, study, or pleasure. When you entered the country as a nonimmigrant, a U.S. immigration inspector should have examined your passport and visa and then given you a Form I-94 (Arrival/Departure Record). This record should tell you (in the lower right-hand corner) when you must leave the United States. You can prove you did not violate U.S. laws by turning in your Form I-94 to the proper authorities when you leave the country. If you want to extend your stay in the United States, then you must ask for permission from the US Citizenship and Immigration Services (USCIS) before your authorized stay expires. Proof that you are willing to obey U.S. immigration laws will be important if you want to travel to the United States as an immigrant or nonimmigrant in the future. If you break immigration laws, you may also become subject to removal (deportation).

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...f3d6a1RCRD#need

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bueheh nie ma czegoś takiego jak przedłużenie wizy turystycznej :)

[...]

http://www.prawoimigracyjneusa.com/wiza_turystyczna.htm

http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=14212

http://www.prawoimigracyjne.com/articles/monitor0508.asp

[...] moze najpierw sie dowiesz cos na ten temat zamiast pisac bzdury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest mozliwosc przedluzenia wizy TURYSTYCZNEJ

niestety mylisz pojecia, nie ma czegos takiego jak przedluzenie wizy turystycznej i zadne linki z tych 'rzekomych' zrodel tego nie zmienia

mozesz sie w USA starac o przedluzenie pobytu tzw. statusu ale nie jest to przedluzenie wizy

wiele osob sie staralo i wiele potem juz do USA wizy nie dostalo nie mowiac juz o samym wjezdzie, (a przeciez wszystko legalnie)

uszanuj to jak ktos Ci tutaj radzi, bo wiele osob z tego forum ma osobiste doswiadczenia w takich sprawach

mimo wszystko jesli uwazasz, ze wiesz lepiej to po co w ogole sie radzic kogokolwiek?

w sumie po takich glupawych oddzywkach, to watpie, ze ktos bedzie Ci chcial teraz tlumaczyc cokolwiek w szczegolach

mimo wszystko powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O PORADY I INFORMACJE. NIE ODSYLAJCIE MNIE BO STRONY BO I TAK TAM NIE MA SZCZEGOLOWYCH INFORMACJI ,NAWET CENY NIE PODALI ZA WNIOSEK ANI NIC

moze zacznijmy od tego,,,jak umiesz jezyk bo cena jest podana,jest podane tez gdzie to sie wysyla...

i teraz gdzie masz to wyslac:

Where to File :

Form I-539 is generally filed with either the California Service Center or the Vermont Service Center.

California Service Center filings cover the following states:

AK, AZ, CA, CO, Guam, HI, ID, IL, IN, IA, KS, MI, MN, MO, MT, NE, NV, ND, OH, OR, SD, UT, WA, WI or WY.

The mailing address for the California Service Center is:

USCIS California Service Center

P.O. Box 10539

Laguna Niguel, CA 92607-1053

Vermont Service Center filing covers the following states:

AL, AR, CT, DE, FL, GA, KY, LA, ME, MD, MA, MS, NH, NJ, NM, NY, NC, OK, PA, Puerto Rico, RI, SC, TN, TX, VT, VA, U.S. Virgin Islands, WV and the District of Columbia.

The address for Vermont Service Center filings is:

USCIS Vermont Service Center

ATTN: I-539

75 Lower Welden Street

St. Albans, VT 05479

For limited exceptions, please review Form I-539 filing instructions.

cena tego jest :

Filing Fee :

$300

a druki wydrukujesz na tej stronie:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00048f3d6a1RCRD

tak wiec jak widzisz niczego nie wysylasz do polskiego konsulatu bo on nie ma z tym nic wspolnego

a czy masz przedluzac?to jest Twoja sprawa..mozesz miec klopoty lub tez i nie,,zobacz na ostatni post rurki:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=14621&hl=

wybor nalezy do ciebie oraz na kogo trafisz i jak sie bedziesz tlumaczyc

ps nastepnym razem wylacz caps lock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mylisz pojecia, nie ma czegos takiego jak przedluzenie wizy turystycznej i zadne linki z tych 'rzekomych' zrodel tego nie zmienia

mozesz sie w USA starac o przedluzenie pobytu tzw. statusu ale nie jest to przedluzenie wizy

wiele osob sie staralo i wiele potem juz do USA wizy nie dostalo nie mowiac juz o samym wjezdzie, (a przeciez wszystko legalnie)

uszanuj to jak ktos Ci tutaj radzi, bo wiele osob z tego forum ma osobiste doswiadczenia w takich sprawach

mimo wszystko jesli uwazasz, ze wiesz lepiej to po co w ogole sie radzic kogokolwiek?

w sumie po takich glupawych oddzywkach, to watpie, ze ktos bedzie Ci chcial teraz tlumaczyc cokolwiek w szczegolach

mimo wszystko powodzenia!

tzn chodzilo mi wlasnie o przedluzenie statusu ,ale nie jego zmiana tylko przedluzenie obecnego statusu ,moze sie zle wyrazilam majac na mysli wize w kazdym razie konczy m isie pod koniec marca a chcialabym zostac do wakacji wiec prosze o porady co mam zrobic ps. nie ma opcji zebym wracala w marcu za duzo tu mam jeszcze do nauczenia , a nie stac mnie zeby sobie jezdzic bilety sa bardzo drobie

Proszę o porady Rademedes - wiec slucham doswiadczonych :) ?

Faktycznie sorki pomylilam pojecia mialam na mysli wlasnie przedluzenie statusu .wize mam wazna jeszcze 9 lat wiec spoko ,ale chodzi o przedluzenie daty na tym swistku w paszporcie i o tym wlasnie mowa! czyli jest taka mozliwosc jesli mam wazne powody by tu zostac?

Prosze o porady czy lepiej probowac przedluzyc pobyt legalnie czy ryzykowac zostac ok 90 dni (wtedy jak rozumiem nie mam zakazu wjazdu? tylko urzednik moze mnie nie wpuscic tak?)

chyba mysle ze wole sprobowac przedluzyc wize legalnie udowodnie ze mam srodki do utrzymywania sie bez nielegalnej pracy i zawody ktore beda tutaj w kwietniu i maju na ktorych chialabym byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...