Skocz do zawartości

Co Po Gimnazjum ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Mam 16 lat i w tym roku kończę swoją naukę w gimnazjum. Zawsze marzyłam , aby wyjechać do USA , jednak moi rodzice , a właściwie moja mama , bo mój tata nie żyje , nie ma na to pieniędzy. Moim marzeniem jest nauka w High school . Chcę nauczyć się lepiej języka i zobaczyć jak wygląda normalne życie w USA. Myślę , że pomoże mi to nabrać pewności siebie ,a jak wrócę do Polski to może zacznę kontynuować naukę w klasie o wykładowym angielskim , dzięki czemu udałoby mi się nawet zdać maturę międzynarodową. Jestem ambitna, dlatego szukam jakiegoś wyjścia. Bardzo dobrze się uczę. Uważam też , że naprawdę ładnie rysuję i chcę ten talent rozwijać , niestety nie mam na to środków. Słyszałam mianowicie o stypendiach międzynarodowych. Pomyślałam , że być może udałoby mi się takie zdobyć ze względu na moją sytuację finansową i wyniki w nauce , jednak nie wiem jak mam szukać. Poszperałam w internecie , lecz nie mogę znaleźć tego czego szukam , dlatego proszę o pomoc. Być może znacie jakieś fundacje , do których można się zgłosić , albo instytucje , do których mogłabym napisać z takim zapytaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...