Skocz do zawartości

Granica Canada- Usa


lisokoks

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was orintuje sie lub moze kogos zna, kto wie jak przejsc przez granice z canady do usa nielegalnie?

Podejrzewam, ze wiele osob sie orientuje, wiec mozesz kogokolwiek zapytac.

Wedlug mnie najpopularniejsza droga to droga ladowa i tu mozna albo piechota (np. na czyichs plecach udajac jego garb), albo samochodem (np. bagaznik udajac kolo zapasowe, badz pustaka), nastepnie jest droga powietrzna i tu w gre wchodzilby samolot , a ostatnia bylaby droga morska- statek, zaglowka, motorowka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nikt sobie glowy takim czyms nie zawraca, Europa jest otwarta, wiec ludzie wola legalnie pracowac blizej domu, niz siedziec w stanach i myslec, kiedy mnie wykopia z tego kraju, badz tak zmienia przepisy, ze bede musial sam wyleciec. Bycie nielegalnym jest zapewne ciezkim zyciem, ale zawsze jest nadzieja znalezienia zony amerykanki i otrzymania GC, ale bycie bez statusu to zycie bez zadnej przyszlosci, bo przeciez nic sie nie da zrobic w sprawie GC.

Wielu nielegalnych wyjezdza z USA, bo jednak z angielskim i jakims zawodem to mozna np w Anglii prowadzic dobre zycie, mozna poprostu zyc jak czlowiek nie obawiajac sie niczego, no ale kazdy jest inny. Rob co uwazasz, dostales wiele odpowiedzi i na ich podstawie podejmiesz decyzje co do swojego zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem o co chodzi ale widac ze w piatek niczego sie nie nauczyles po postach o zyciu w USA nielegalnie bedac bez wizy itp bo masz zakaz wjazdu a kazde klamstwo bedzie Cie drogo kosztowac i zadna kasa Ci nie pomoze aby byc legalnie w USA

tak jak napisalem ze jesli myslisz ze dobra osobe znajdziesz co Cie nie oszuka to sie mozesz szybko zdziwic ,,,musisz jeszcze znalesc sie w Kanadzie co nie bedzie takie proste i latwe jak sadzisz ,poczytaj posty w dziale Kanada jak sie przekracza granice i ze mozesz byc zawrocony ..

jesli znow napiszesz taki post lub tez podobny to bedzie On kasowany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...