Skocz do zawartości

Po Ślubie Z Obywatelem Amerykańskim W Pl


wiktoria11

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za te wszystkie informacje:)

KW czyli jak maz bedzie skladal dokumenty w usa to bd to trwalo dluzej? Ile mniej wiecej to trwa pół rok, rok? wiem ze kazda sprawa jest inna i to zalezy od wielu czynnikow, ale tak mniej wiecej?

od pol roku do roku a czasmi dluzej

duzo zalezy tez od was , jak szybko bedziecie odsylali dokumenty o ktore poprosza z NVC

tak wiec zanim dostaniesz NOA2 poczytaj co i jak w National Visa Center - na stronie travel.state.gov albo tu w watku o family sponsored albo CR1

maz nie musi wcale przyjezdzac do Polski, wszystko mozesz tu zalatwic sama, do niego w USA beda tez przychodzily pewne dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sama idziesz na rozmowe

a nie moglas znalesc mowisz?poczytaj temat cr1 ,,tam masz miej wiecej opisane co i jak jest

i jak ma byc dobry prawnik i macie kase to wezcie go

jesli ma byc kiepski to lepiej o takim czyms zapomniejcie bo w 1 rok nawet to sie nie skonczy i dobrych pare dol moze to kosztowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :) mam podobny problem wyszłam za mąż w Polsce za obywatela USA i teraz będziemy składać petycje w stanach troche mnie martwi czas oczekiwania :) duzo czytalam waszych opinii na ten temat wiec chyba ciezka droga przed nami do mojego wyjazdu do USA ale jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...