Skocz do zawartości

Kiedy Na Badania?


usa12345

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna to zrobić wcześniej, ale bez przesady. Nie wiem w jakiej jesteś kategorii i kiedy zakończy sie Twoja sprawa. Badania ważne są chyba rok i ten czas liczy sie do momentu wyjazdu. Normalnie robi się je jak dostaniesz Interview Letter - zaproszenie na rozmowę do ambasady. Wtedy bedziesz miał jakiś miesiąc czasu na zrobienie ich. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pujdziesz na badania podzwon i popytaj sie o ceny- rozbieznosci uslug sa duze od 150-600$ Ja w Chicago znalazlem za 150$ :) robi podstawowe szczepienia i test krwi.(minimum co potrzeba dla emogration). Mozesz zrobic kiedy chcesz byle by to byl lekaz z listy uprawnionych do badan dla emigration.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam, własnie dostałam zaproszenie na rozmowe w sprawie green card , gdzie mogę znaleść listę lekarzy w Polsce którzy wykonują te badania?

czy będąc w ciąży mogę odmówić szczepień? i czy w sprawie o cr1 mam dostać pakiet co do jakich szczepien i lekarzy , bo przysłali mi emaila ze spotkanie w ambasadzie 19 wrzesnia a o badaniach nic nie pisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz byl taki przypadek na forum ze komus nie przyslali nic o badaniach

a wykaz lekarzy masz tutaj:

http://photos.state.gov/libraries/poland/275705/cons_iv/IV-F11-POL%20Medical%20examinations%20information_rev_%20Dec%203_%202010.pdf

co do szczepionek oraz rtg to sie dowiesz u lekarza co i jak.

mozesz tez skontaktowac sie w sprawie badan-papierow tutaj

+(48) (22) 625 10 42 - informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00 i 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...