Skocz do zawartości

Wycieczka


radzio4680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko czy korzystał ktos z biura podrozy chodzi mi o wycieczke do stanow 7-14 dniową jak taka wycieczka przebiega dokładniej no i czy latwo na taka jest wyjechac czy łatwiej dostac wize bo tu chyba wchodzi wtedy wiza turystyczna w gre prawda? koszt wycieczki to 6-7 tysiecy osoba czy taka jedna osoba ma szanse wyjechania na taka własnie wycieczke czy warto w dwie osoby zainwestowac? moze ktos wie co nie co na ten tamat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka byla by dla wielu osob,wspolna ze pare osob leci czy tez dla Was 2 ?

bo skonczyly sie te czasy ze osoby lecialy na wycieczke duza grupa i zostawaly na azyl w USA,jak zostaniesz tzn odlaczysz sie od grupy to ta sprawa bedzie zgloszona tam gdzie trzeba aby biuro nie mialo problemow w przyszlosci ..

ps widze ze kombinujesz wieloma drogami ale czesc znich nigdzie Cie nie zaprowadzi a jedynie zamknie Ci droge ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj,ze Ty i Twoj znajomy osobno bedziecie podchodzic na rozmowe do konsula.Powiesz,ze lecisz na wycieczke z ta osoba no i musisz przedstawic pokazna sumke pieniedzy,ze Ciebie na taka wycieczke stac gdyz wycieczki przez biuro podrozy sa mega drogie...

Na Twoim miejscu sprobowalabym normalnie podejsc do wizy bez wycieczki bo i tak wyczytalam,ze zostaniesz w US....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje pewnie masz chyba nieuda mi sie kaski do wakacji uzbierac chyba ze wyjade na miesiac to bym mial kaske wtedy moze a tak jesli nie to na swięta Bozego Narodzenia badz jakis okres wolny bym wyjechał bo nie wiem czy kombinowac teraz z tą wiza w lipcu czy czerwcu boje sie az podchodzic do tego konsula mam małe szanse ale poki niesprobuje to nie dowiem sie i bedzie mnie sumienie meczyło ze tego niezrobilem w koncu jedynie moge stracic 600 zł 400 wiza i 200 podroz do wawy kurcze :)

tylko czy pozniej np jak bym sie chcial starac na swieta w grudniu czy jakos tak czy patrza na to ze sie staralem w czerwcu czy lipcu? czy bardzo jest to brane pod uwage przy kolejnym szybkim staraniu sie o wize okres pare miesiecy? zeby sobie niespalic drogi do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzio4680-nie pisz posta pod postem bo dostanie Ci sie od adminow;)

O wize mozesz sie starac tak czesto jak Cie na to stac-nawet co tydzien;)

Mozesz dostac za pierwszym podejsciem ale rowniez mozesz probowac wiele razy i nic to tylko zalezy od tego jak sie "sprzedasz"bo glownie chodzi o Twoja postawe.

Ja mialam zapalenie krtani i nie moglam nic mowic i szeptalam ale pokazalam moja pewnosc siebie i smialo mowilam w sposob,ze nie jak ja dostane bo ja nie widzialam innej mozliwosci i mowilam,ze ja dostane!

Druga sprawa(wedlug moich spostrzezen)po wize najlepiej isc zaraz po swietach-wypoczeci,weseli inaczej podchodza do ludzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdzie niepracuje ale niedługo sie dostane mam nadzieje do pracy z papierkiem ze pracuje no i jakaś suma pieniędzy na koncie z wyciagiem z banku bo obecnie sie nieucze od roku juz chociaz mam egzamin w czerwcu ktorego niezdalem w tamtym roku czy takie swistki i przygotowanie sie do zadawanych pytan wystarczą oraz odpowiednio wypełnione wnioski? i jeszcze cos wyjezdzalem do rosji sporo razy i mam duzo pieczatek w paszporcie czy to ma jakis wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazdy maja jakis wplyw ,,do tego w ds 157 wpisujesz gdzie byles zagranica i takie tez moze pasz pytanie

co do pracy to jak sadzisz?jak zobaczy Konsul ze pracujesz 1-3 tygodnie i juz lecisz to jak Cie zobaczy?ze moze poszedl do pracy po to aby miec cos,ze niby worci,,rozumiesz?co nie oznacza ze po 1-3 miesiacach pracy takie osoby nie dostaja wizy ale nie jest to takie proste...Tak samo z tymi kwitkami...ze robiles- a potem masz na koncie np 20 tys zl to skad masz taka kase?a no przelane od kogos...

Zeby tak patrzyli na te zaswiadczenia z pracy,banku to by sie okazalo ze w Polsce mamy same zamozne osoby,samych co pracuja i sie ucza a wiec biedy-bezrobocia nie ma...rozumiesz teraz ze sam swistek moze malo jak zle wypadniesz ....Co nie oznacza ze nie masz pracowac i sie uczyc,,to jedynie zwieksza Twoja szanse ale nie powoduje ze masz wize na 100% a do tego widze ze ciagle o tym piszesz a wiec chcesz tam sie dostac a to czasami zle wrozy takie cos,,wiele osob ktore chcialo poleciec na tzw sile odeszlo od okienka i pamietaj o tym bo czasami nieodpowiednie zachowanie-odpowiedzi przekresla szanse na wize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...