Skocz do zawartości

Czy Ktos Dostal Wize Turystyczna Do Usa Po Wczesniejszym Nielegalnym Pobycie?


lisokoks

Rekomendowane odpowiedzi

I zapewniam Cie ze sprawdzaja to dokladnie.

a ja wiem, ze nie sprawdzaja, bo i po co tracic czas, jak Ci nie wierza to Ci nie daja wizy i tyle, szkoda czasu,

inaczej ma sie sprawa przy jakis powazniejszych wizach w tym na pobyt staly - ale tam dziala cos wiecej niz dobry humor konsula

wracajac do tematu glownego, ja osobiscie znam kilka osob, ktore po nielegalnym pobycie w USA uzyskaly ponownie wize i ponownie wjechaly do USA (nawet kilkukrotnie), znam tez osoby, ktore nigdy nie byly nielegalnie w USA a odmowiono im wjazdu, wiec pewne sprawy to czesto kwestia szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna pisac o tym ze ktos dostal wize i wjechal ale nalezy tez pisac co za tym idzie,,aby nie bylo wrazenia ze nic sie nie stanie i bedzie ok bo tak nie bedzie to raz

inna sprawa ze lisokoks bedzie chcial legalizowac pobyt a to moze sie skonczyc tym ze mu GC nie dadza a do tego zostanie wydalony a wiec ..

co innego jesli ktos nie mysli o tym a sobie lata,,moze polata pare razy a moze krocej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...