Skocz do zawartości

Witam , Mam Problem


mlody15

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Dawid i mam 15 lat. Ciągle męczy mnie wyjazd do USA ponieważ tam jest ładnie - bynajmniej na zdjęciach i że są gwiazdy Hollywood. Za rok będę kończył gimnazjum i idę chyba na gastronomię lub cukiernictwo. Może za jakieś lata jak będę miał z 20-22 zniosą wizy i pojadę tam . Może z kimś i gdy znajdę dobrą robotę wezmę rodzinę do siebie i będziemy żyli bo tu w Polsce nie ma przyszłości , bynajmniej ja tak uważam. Napiszcie proszę coś co o tym myślicie i czy znajdę tam jakaś dobrą pracę w moim kierunku? I jak by mi mógł ktoś wytłumaczyć że na razie nie wyjadę bo mnie to męczy ... Proszę o zainteresowanie się tym tematem, myślę że w dobrym dziale napisałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisales ale szkoda ze nie czytales dzialu emigracja a od tego nalezy to zrobic

to dobrze ze myslisz o zawodzie ale czy jego bedziesz kochac robic? bedziesz w tym dobry?

a co do wiz to widze ze jak zniosa wizy to je szybko wprowadza i to na Nasze zyczenie

zniosa ale wizy turystyczne i nie ma tak ze bedziesz mogl tam mieszkac,pracowac,,od tego sa potrzebne wizy odpowiednie a jako turysta bedziesz mogl byc w USA z 90 dni chyba ze sie prawo zmieni

tak wiec poczytaj dzial emigracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...