Skocz do zawartości

Visa - Kursy Muzyczne A Potem Studia Muzyczne. Prosze O Podpowiedz.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem pianista , skonczylem studia magisterskie w polskiej Akademii Muzycznej i zostalem asystentem na tej samej uczelni. Tymczasem rownolegle studiuje w Dublinie podyplomowe u Profesora ktory chcial zebym pojechal na kursy do Stanow w Aspen, kursy odbywaja sie w lecie (23.6 - 23.8). Problem zaistnial gdy moj Profesor zaproponowal , a nawet nalega bym u niego studiowal w Stanach (prowadzi klase i w Dublinie i w Virginii).

wazny fakt : Paszport nowy dopiero mi wydadza okolo 22.04.2010 , dodam ze mam obywatelstwo polskie i dostane polski paszport

Studia w Virginii bylyby tuz po kursach w Aspen. O jaka wize powinnienem sie starac ?! i jak to czasowo moze wygladac ?! Przypomne ze na kursy wyslali juz paczke dotyczaca mojego pobytu , a na studia jeszcze skladam papiery (pare dni temu Profesor mi taka wiadomosc przekazal). Wiec jeszcze zadnych oficjalnych papierow od Virginii nie dostalem.

Czy mam sie ubiegac o wize na Aspen , a bedac dopiero tam skladac o wize na studia ?!

Przepraszam jesli moja wiadomosc jest nie zrozumiala, prosze sie pytac jesli tak jest. ( jest juz 1.30 w nocy)

Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...