Skocz do zawartości

Praca Dla Mechanika Samochodowego W Usa


sebec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,trochę się dowiedziałem i dziękuję za wszystkie podpowiedzi.Wiem,że narzędzia do pracy w Stanach dla mechanika to podstawa.Posiadam narzędzia,testery z najwyższej półki,głównie firmy WURTH,przez lata mojej pracy nigdy nie żałowałem na doposażenie"warsztatu".Jestem mechanikiem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania,więc dużo inwestowałem jak i w swoją wiedzę by być na bieżąco z nowinkami jak również w to by móc czym pracować.Samochody amerykańskie i japońskie naprawiam już od prawie siedmiu lat,szczególnie Chryslery i ameryckie Fordy,których na naszym rynku jest najwięcej.Nie wiem skąd u mnie taki upór jeżeli chodzi o Stany,wszystko możliwe,że w przypadku podjęcia pochopnych decyzji,szczególnie szukania pracy mogę się obudzić pewnego dnia z ręką w nocniku.Mam tam co prawda rodzinę,która nie ukrywam"zaprasza mnie serdecznie",nawet ma zamiar po ewentualny moim przylocie odebrać mnie z lotniska,ale jak to się mówi:umiesz liczyć,licz na siebie.Zwłaszcza,że jakiś kontakt mail-owy odnowilismy dopiero niedawno.Zwłaszcza jak sie dowiedzieli,że jakiejś wielkiej tragedii finansowej u mnie nie ma.A Stany traktuję turystycznie.Ale jak sami wiecie,ciężko pozbyć się paru tysiecy dolców,ciężko w Polsce uciułanych,jadąc tam,nie próbując coś dorobić,by chociaż część sie wróciła.Druga sprawa to siedziec,nie robić nic,ewentualnie zwiedzać to szybko można nie dość,że majątek stracić(chociaz go nie posiadam),żyję jak każdy cięzko pracujący Polak,to jeszcze g....wysiedzieć.

Przynajmiej jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie informacje,rady itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebec sa rodziny ze znimi piszesz niby to a nic Ci nie zrobia a sa takie jak Twoja ze odnowisz kontak-nawiazesz a masz jak prawie raju wiec z tym jest roznie...do jakiego miejsca jedziesz,czy bedziesz miec spanie,posilki a do tego musisz poszukac w necie ogloszen tam gdzie bedziesz mieszkac,wiele www ma takie cos ale wtedy musisz znac jezyk aby cos znalesc na tych stronach www

jesli jestes tak naprawde dobry to cos zrob rodzince,rodzina cos moze powie znajomym i tak kolko powstanie ,takie cos czasami wypala i warto nad tym pomyslec

inna droga to kupowac samochody zepsute ,remont a potem sprzedawac je ,,chyba takie cos robiles-robisz we Polsce?znam takie osoby ze pare zlotych z tego maja na miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...