Skocz do zawartości

Pytanie Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

aeries a no mozna bo praca,kasa,wodka,narkotyki,wiezienie i tak mozna by wymieniac bez konca.....

i teraz jak sadzisz czy kogos takie dziecko obchodzi jak szuka rodziny?a no nie zabardzo bo kazdy ma swoja rodzine i prawie kazdy sie troszczy o swoje a ze sa takie dzieci to juz nie moj problem,nie moj biznes i dobrze jak dziecko moze sobie z tym poradzic,zaczac od tzw nowe zycie-spotka odpowiednie osoby a jak nie to roznie moze byc potem w zyciu...

I dlatego tez dziwie sie czasami jak ktos pisze ze dostal pomoc od rodziny-znajomych,ze byl dobrze przyjety ...

czasami jest tak ze rodzice lub tez z 1 nich jedzie i mowi zaraz przyjade-przylece....i tak zaraz robi sie 1 rok,,i dluzej

do tego nie mozna powiedziec ze dane dziecko zostalo opuszczone jesli sa telefony,jest kontakt z nimi,,fakt rodzicow nie ma kolo dziecka ale jest kontakt

a jak tego kontaktu nie ma ?wtedy jest ciekawie bo niby rodzic jest a nie dzwoni,nie pisze i ma w nosie wszystko bo musi zaczac zycie od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
a czy w miejscach takich jak cel podrózy mam wpisywac krótkie odp. ? czy moge sie troche bardziej rozpisać jednakze konkretnie

przepraszam, ze tak zawracam glowe, ale musze sama wypelniac to wszystko, bo moi rodzice są w usa i nie ma mi kto pomoc. dziekuje serdecznie

Ja pisałam - odwiedziny mamy + turystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...