Skocz do zawartości

Pytanie Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

czy w miejscu- wniosek został wypelniony przez mam wpisać swoje dane czy rodziców jesli nie jestem jeszcze pelnoletnia?

czy wniosek mam wypelniać drukowanymi literami, w sensie caps lockiem

przepraszam ze tworze kilka , ale nie wiem czy w tamtym by ktos odpisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jesli ktos umie krzystac z forum czy tego czy tez innego to znajdzie nowe wpisy ,,wiec nastepnym razem prosze trzymaj sie swoich tematow ,,tzn jesli piszesz cos o wize turystycznej to pisz dalej...

a teraz tak...

nie musisz uzywac duzych liter ,jesli Twoja mama wypelnia lub tez ktos inny druk ds 156 to powinien sie podpisac i wpisac swoje danetam gdzie trzeba

jesli Ty sama wypelniasz to jest taki pkt dalej ze tam sie podpisujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w miejscach takich jak cel podrózy mam wpisywac krótkie odp. ? czy moge sie troche bardziej rozpisać jednakze konkretnie

przepraszam, ze tak zawracam glowe, ale musze sama wypelniac to wszystko, bo moi rodzice są w usa i nie ma mi kto pomoc. dziekuje serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rodzice sa legalnie czy tez nielegalnie w USA?bo roznie moze byc na rozmowie i jak nie przekonasz Konsula ze wrocisz to wyjdziesz bez wizy ...

W przypadku starania się o wizę turystyczną zamiast pisać „turystyka” należy sprecyzować swoje plany podróży, np. „będę zwiedzać narodowe parki Stanów Zjednoczonych w trakcie wakacji letnich”.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...ts.html#wniosek

miej wiecej tak to powinno byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać? jak mam sie ubrać? i jak sie zachowywać?, przez te wize nie moge juz spac ani sie na niczym skupic, mam umowioną wizyte na 19 zaraz po pogrzebie pary prezydenckiej, nie wiem czy to moze byc dla mnie jakiś plus. Ale bardzo prosze o pomoc bo przez te wize oszaleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...