Skocz do zawartości

Pytanie Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

srut ja Ci juz to pisalem chyba,,spodziewaj sie pytan o rodzicow i kto placi za podroz,co robisz tutaj,co bedziesz robic tam

a jak powiesz ze rodzica sa w Polsce to latwo dojda ze tak nie jest i wpadniesz sama jak tzw sliwka w kompot,,zobacz co pisza na stronie Ambasady:

Należy pamiętać, że bez względu na to czy formularze zostały wypełnione przez przedstawiciela biura turystycznego czy też inną osobę, składając podpis na podaniu wizowym ponoszą Panstwo odpowiedzialność za prawdziwość i rzetelność zawartych w nim informacji. Podanie fałszywych informacji może skutkować zakazem wjazdu do Stanów Zjednoczonych na zawsze.

http://polish.poland.usembassy.gov/visas/n...ts.html#wniosek

I teraz jak teraz Ci sie uda to masz duza szanse ze kiedys to sie wyda a wiec dokonaj wyboru....no ale Ty juz to wiesz i wiesz co chcesz zrobic ,,nie bede Ci zyczyc ani powodzenia ani tez aby Cie zlapali

moze to kiedys zrozumiesz i tego Ci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak nie ryzykowała. Jesli sie skłamie we wniosku to mozesz sie z wiza pozegnac na pare lat. Moj bliski znajomy ma oboje rodziców w USA, którzy SĄ tam legalnie. Niestety jemu wizy turystycznej nie chcą przyznać, bo spodziewaja sie ze skoro ma tam rodziców to bedzie chciał zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avila sa takie przypadki jak opisany ale sa takie ze majac tam bliskich jednak wize mozna dostac ale nie mozna robic durniow z ludzi ,,bo tego nikt nie lubi i nie bedzie tolerowa

lepiej wyjsc z powiedzeniem brak wiezow z Polska niz za klamstwo,bo mozna przy 1 opcji podejsc za jakis czas po wize a przy 2 nie jest to takie latwe i proste

Moge ja zrozumiec ze chce do rodzicow,zobaczyc sie z nimi,,--zeby tak kazdy rodzic chcial....ale nie bede za tym aby cos klamac,oszukiwac i wiedziec o tym ze tak sie robi,,tutaj mojej aprobacji nie bedzie

I teraz srut mozesz sie Nas nie slychac,moze Ci to nie odpowiadac ale sprobuj sie zatrzymac i pomyslec jeszcze raz nad tym,,oczywiscie zrobisz jak bedziesz chciala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...