Skocz do zawartości

Katastrofa Prezydenckiego Samolotu-para Prezydencka Nie Zyje!


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Prezydenci,Premierzy Panstw z calego swiata przesylaja kondolencje

ale co z Naszymi znajomymi np w USA,Kanadzie ?ja sam dostalem pare takich listow i ze wierza w Nas ze sie z tego podniesiemy .

jak podala tv Polsat Info ze nie wyklucza sie przybycia Prezydenta USA na pogrzeb

http://www.polskatimes.pl/aktualnosci/2434...kiego,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam. naprawde wszystko bardzo ładnie zorganizowali. troche bylam zla ze nic nie bylo napisane o kondukcie z Niles bo chetnie bym wziela udzial gdybym wiedziala wczesniej. A tak swoja drogą pod pomnikiem Katynskim już w sobotę byłi całkiem sporo kwiatow..

Licze ze wkrotce cos ciekawego zorganizuja w Chopin theater w chicago. Jak bedziecie cos wiedzieli - dajcie znac!

Muszę przyznac, ze generalnie na CNN jest mnostwo komentarzy amerykanow z wyrazami wspolczucia. mi osobiscie jeden profesor ze szkoly zlozyl kondolencje za co jestem mu bardzo wdzieczna. to dodaje otuchy...

nie wiem czy czytaliscie przemówienie Prezydenta..

http://www.rp.pl/artykul/460070_Najtragicz...ej_Golgoty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRIEVING: President Obama will leave for Poland on Saturday to attend a funeral for the president and the first lady who died in a plane crash over the weekend, the White House announced.

"On Saturday evening, the President will travel to Krakow, Poland to attend the State Funeral of President Lech Kaczynski and First Lady Maria Kaczynska on Sunday, April 18th," read a statement from White House press secretary Robert Gibbs. "The President will travel to Krakow to express the depth of our condolences to an important and trusted ally, and our support for the Polish people, on behalf of the American people."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...