Skocz do zawartości

Katastrofa Prezydenckiego Samolotu-para Prezydencka Nie Zyje!


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

Ogromna tragedia. Cios dla Polski. Ale jak przeczytałem niektóre z powyższych komentarzy to osłupiałem. Owszem odeszli ludzie, szkoda mi ich. Prawdą natomiast jest, że prezydentem Lech Kaczyński i politykiem był tragicznym, podobnie z resztą PIS. Co do kolesiostwa to bez komentarza, zapytam tylko czy mieszkacie w Polsce obecnie, że posiadacie taką wiedzę, żeby to oceniać ? Nie twierdzę, że PO jest dobrą partią, bo nie jest. Nie oszukujmy się, że większość ludzi nie lubiła ich rządów, ich poglądów. Po tragedii, w szoku padają ciepłe słowa na ich temat. Jest to lekką przesadą, gdy przypomnimy sobie o komentarzach na temat ich rządów. Póki co kończę temat.

Żal mi wszystkich, którzy zgineli.

Niech spoczywają w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nóz się w kieszeni otwiera..........................

Wyobraź sobie, że dopiero co wyjechałam z kraju i jestem w stanie ocenić rządy Lecha Kaczyńskiego. Miałam zamiar na niego (ponownie!) głosować (mam plan dołączenia karteczki z imieniem Lecha Kaczyńskiego do mojej karty głosowania i nic mnie przed tym nie powstrzyma!). A, i nie noszę beretu ani nie słucham Rydzyka. Za to Ty wyglądasz na bezmózgowaca który ze smakiem pałaszuje tvnowską propagandę (wybaczcie ale ciężko panować nad nerwami jak się czyta takie banialuki)

Lech Kaczyński był PIERWSZYM prezydentem po 89' któremu naprawdę zależało na budowaniu SILNEJ Polski. I ja te dążenia popieram.

A tak w ogóle to może sprecyzujesz jakich to konkretnie poglądow Prezydenta nie lubiłeś? Założe się, że nie umiesz wymienić nic konkretnego. Zgodzę się natomiast, że jest całe mnóstwo ludzi, którzy opluwali Lecha Kczyńskiego i Pis a teraz rzewnie płaczą. Ale to chyba nie aż takie dziwnie - w końcu zgineli ludzie, prawda?

Na przyszłośc - to nie jest temat do jątrzenia. jak juz koniecznie musisz się dzielić swoim "lubieniem" bądź "nielubieniem" poglądów Prezydenta to załóż oddzielny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również nóż się otwiera. Jątrzenie to widze u Ciebie, nie masz pojęcia to widać o władzy. Nie oglądam tvnu jeśli o to chodzi. Ale MYŚLĘ I WIDZĘ w przeciwieństwie do Ciebie. Za jakie poglądy ? Za to, że nie potrafił się wysłowić jako prezydent, wszędzie widział układ, spiski. Atmosfera strachu. Wszyscy oprócz PISU byli skorumpowani. Za brak tolerancji dla odmienności. Ale póki co już się nie odzywam. Nie pora na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie czas i miejsce aby o tym porozmawiac cos wiecej-jak tolerancja i przedstawic kazda ze stron i kazda sprawe z zycia wzieta...

ps jak kto bylo powiedziane nikt nie jest doskonaly i ze swieca szukac na tym swiecie aby ktos mial wszystko i byl przyjety przez wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słysząc język polski, oferowali swoją pomoc

http://wiadomosci.onet.pl/2155740,12,item.html

"Katyń" będzie wyświetlony w Kongresie USA

http://www.dziennik.com/news/usa/10060

teraz co do pomocy Rosjan,,zyczylbym sobie aby tak tez postepowali Polacy i nie teraz lub jutro ale w przyszlosci...i czy to bedzie w Polsce czy tez gdzies zagranica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...