Skocz do zawartości

Katastrofa Prezydenckiego Samolotu-para Prezydencka Nie Zyje!


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

kara co ma byc?

jest zapisane w konstytucji ze teraz obowiazki Prezydenta przejmuje Marszalek Sejmu Pan Komorowski a reszta to zobaczymy jak bedzie ...

a zginely osoby z PSL,Lewica,PiS oraz PO i nie zwiazanych z tymi partami

Wieczny odpoczynek racz Im dac Panie [*]

ps dzis i teraz nie ma czasu aby nad tym myslec,nad polityka i wyborami,,jest czas zadumy oraz zalozba narodowa na 7 dni ,jesli ktos bedzie chcial o tym porozmawiac to zapraszam po tym czasie w innym watku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zginal szef IPN i wielu waznych ludzi, ktorzy naprawde mysleli o Polsce a nie tylko o swoich stolkach. ot co bedzie. republika kolesi! To najwieksza tragedia jaka mogla sie zdarzyc. i wierz mi sly ze konsekwencje beda ogromne i nie lekcewazylabym ich. to ze Prezydent nie ma takiej wladzy jak Premier to jedno, ale zawsze byl zdrowa przeciwaga. a teraz? strach myslec co z ta Polska bedzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKA TRAGEDIA PAŃSTWA POLSKIEGO Odszedł człowiek ZŁOTO w tym kraju cwaniaków , dorobkiewiczów jednym słowem hołota. Nie mogę w to uwierzyć [*] [*][*] czym/kim jest/ będzie teraz Polska DOLANDEM, SCHETYNĄ, MIREM CZY RYCHEM ( żenada ) . . . Na pogrzebie będę na pewno Wielki smutek, żal, niedowierzanie i pytanie co dalej z Polską, która stanie się większą marionetką w rękach naszych przyjaciół USA, ZACHODU i „ ZSRR „ [*] [*][*][*] [*][*][*] [*][*]

Proszę o odrobinę taktu - sprawa jest świeża, darujmy sobie przysrywanki polityczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiecie o jakichkolwiek uroczystościach żałobnych w Chicago? U Jacka jeszcze nic nie organizują. nie mogę tak po prostu siedzieć w domu!

w Chicago nie wiem

w Nowym Jorku dziś w Yonkers o 8PM jest specjalna msza,

jutro o 12PM u Paulinów na Manhattanie

o 11:30 na Greenpoincie

www.ny.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...