Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

no i byłam znowu, 30 kwietnia. Jestem wściekła. Nie dostałam. Kiedy poprosiłam konsula o wyjaśnienie powiedział głupio "MĄŻ, KARIERA". Jak dla mnie to chora sytuacja. On myśli, że każda osiemnastolatka ma męża i kariere? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wszystie osoby które wizy dostają mają rodziny i kariere. Czego on wymaga od osiemnastoletniej dziewczyny?

Mówiłam mu, że chce tylko odwiedzić rodzinę na to on z głupim uśmiechem odpowiedział "niech rodzina przyjedzie do Polski", poczułam się bardzo urażona, bo nie każdego stać na bilety dla całej rodziny.. No chyba, że taki konsul im je zasponsoruje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie prosilas kogos innego o wyjasnienie a co mial na mysli mowic te slowa jak maz,kariera?ze jak bedziesz miec to wtedy wiza bedzie?

nie ma tak ze jak masz meza,kariere to wiza w kieszni i tak samo jak ktos ma 18 lat to wizy nie dostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zapytałam czy mogę rozmawiać z jego przełożonym, powiedział, że nie.

no chyba właśnie to miał na myśli, nie uważasz, że to chore?

powiedział, że mogę starać się ponownie, zapytałam kiedy za rok jak skończe szkołę wtedy wize dostane? odpowiedział możliwe.

co to są w ogóle za przepisy żebym nie mogła odwiedzić swojej rodziny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a to ciekawie powiedzial ze nie mozesz rozmawiac,widac ze za duzo bylo takich rozmow lub tez moze jest reorganizacja,,napisz do gazety-opisz cala sytuacje ze po rozmowie z Pania Clinton mialo byc lepiej a jak jest ,moze to kogos zaciekawi ze majac tzw czysta sprawe nie daje sie wiz ale i tak wszystko zalezy od dobrej woli 2 osoby

mowisz o prawie>takie samo prawo maja Polacy nie wydajac wiz Ukraincom,Bialorusinom itd

wcale to nie jest chore a kiedys takie cos slyszalem jak chlopak mial sie ozenic a dostanie wize,zrobil tak ale i tak wizy nie otrzymal..jaki masz plus to ze nie masz zamknietej drogi do USA

To sa przepisy takie ze czasami to zalezy od wolnej woli 2 osoby a czy ma sie na to wplyw to zapytaj Naszych Politykow,gazety oraz tez Polonijne Ogranizacje oraz tych co sie zasiedzieli w USA .Bo moze nie bylo by tych wiz a tak...

Inna tez sprawa czy kazdemu ufasz,wierzysz tak na 1 rzut oka ?wystarczy cos nie tak i wszystko leci na tzw leb na szyje ...od takie zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że napisaliby o tym w gazecie? Ambasada zdania nie zmieni.. A Ci cali wielcy konsulowie chyba nadal źle oceniają ludzi skoro cały czas ludzie się tam osiedlają a gdy ktoś chce jechać do rodziny wizy nie wydają..

Nie chcę robić afery.. chcę po prostu odwiedzić rodzinę, nie chcę widzieć tylko na zdjęciach jak wyglądają moi bracia, kuzyni.. czy im tak trudno to zrozumieć?

Czy mogę coś jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz tam kuzynow,braci to jaki dla nich jest problem napisac i opisac sprawe u Kongresmena swojego,teraz zblizaja sie wybory i moze cos wyjdzie z tego

Nie rob sobie duzej nadzieji bo cos ostatnio i takie cos jak Kongresmen nie pomaga ale to jest jakies wyjscie z tego ..

I jak dostana odpowiedz wtedy zobaczysz co masz robic i jak.

Moga tez napisac do Ambasady i opisac cale zdarzenie i sie zapytac co bylo nie tak ...I ze biora za Ciebie cala odpowiedzialnosc ze raz wrocisz na czas oraz nie bedziesz tam robic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...