Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Co z tego, że napisaliby o tym w gazecie? Ambasada zdania nie zmieni.. A Ci cali wielcy konsulowie chyba nadal źle oceniają ludzi skoro cały czas ludzie się tam osiedlają a gdy ktoś chce jechać do rodziny wizy nie wydają..

Nie chcę robić afery.. chcę po prostu odwiedzić rodzinę, nie chcę widzieć tylko na zdjęciach jak wyglądają moi bracia, kuzyni.. czy im tak trudno to zrozumieć?

Czy mogę coś jeszcze zrobić?

Niech twoja Rodzina napisze do swojego reprezantanta I napisze co cie spotkalo w konsule. Reprezentant napisze o wyjasniene w Konsulacie, I zostanje Panu Konsulu slad w rekordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja staralam sie 4 razy o wize. Za kazdym razem odmowa :)

Zrobilam sobie 3 lata przerwy w staraniach, bo stwierdzilam, ze nie ma sensu wydawac pieniadze. Teraz jak mam męża i dziecko to sprobuje moze sie uda :lol: bo tak to mi ciagle gadali ze nic mnie w Polsce nie trzyma i nie wroce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze oni nie zawsze na to patrza. Moj brat akurat dostal bo konsul sie pytal czemu zona z nim nie leci a on powiedzial ze urlopu nie dostala w pracy a byli w trakcie rozwodu, a znowu moja kuzynka dostala a samotna wiec chyba nie ma reguły. Mi za 4 razem juz mial dawac fajnie usmiechal sie a za chwie patrzy na mnie zamyslony i w komputer i mowi ze tata za drugim razem deportowany i za pierwszym razem przedluzyl pobyt sobie.

pierw sprobuje sama, gdybym dostala to moze mąż pojdzie z dzieckiem sprobowac, sama nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...