Skocz do zawartości

Odmowa Wydania Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Mojej przyjaciółce odmówili wydania wizy,ona ma stałą prace co niestety nie przekonało Konsula i odmówił jej wydania wizy.Ona chce wylecieć na ślub mojej siostry i wrócić zaraz do domu.Kiedy znów można starać sie ponownie o wize?I co teraz ma powiedzieć na rozmowie przyjaciółka zeby przekonac konsula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze Ty jak i Twoi rodzice dostali wize wiec nie zle az tak zle teraz z wizami a ze Twojej znajomej wizy nie dali to tak czasami bywa...

trzeba isc znowu na rozmowe ..moze popadnie na kogos innego ,co jest wazne ze nie ma nic napisane ze oklamala Konsula i bylo wszystko ok z wnioskiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Tak, niestety nie ma żadnych reguł...Ja dostałam zaproszenie od kogoś ze Stanów, wizy nie otrzymałam, ale teraz ta osoba mi nie wierzy, że w ogóle pojechałam po wizę!!! Nic nie mam wbite w paszporcie, jak mam udowodnić, że byłam w ambasadzie??? Może wiecie, czy każdemu przy odmowie wizy zawsze coś jest wpisane lub wbite do paszportu? Bardzo proszę, napiszcie, jeśli wiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...