Skocz do zawartości

Visa Typ F3 ( Sponsorowanie Rodziny)-brak Sponsora


Mario32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po dziewięciu latach oczekawania w kolejce przyszly mi pierwsze dokumenty do wypelnienia.W zwiazku z powyzszym mam kilka pytan. Glowny sponsor (moj ojciec ) ktory 9 lat temu zlozyl na mnie i moja rodzine petycje, w tamtym czasie byl w dobrej sytuacji finansowej, mial dobrze platna prace i byl zdrowy. Cztery lata pozniej ciezko zachorowal i podupadl na zdrowiu. Na dzien dzisiejszy nie ma odpowiednich dochodow, a jego malzonka nie chce byc dodatkowym sponsorem.

Co zrobic w takiej sytuacji, czy jest jakas szansza na otrzymanie pobytu stalego, czy od razu sobie odpuscic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz tego pominac ...

On musi byc poniewaz tak jest w prawie ze Ojciec-Matka sklada papiery i dalej podpisuje papiery ,jesli tego nie zrobi lub tez nie bedzie miec wspolsponsora to nie masz szans na wize na pobyt staly wiec albo sie dogadasz z Ojcem albo ....

wtedy bedziesz musial czekac na loterie wizowa,slub z oibywatelka lub tez rezydentka USA ale wtedy czeka sie dluzej na GC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...