Skocz do zawartości

Mieszkania Miastowe Ny


munio21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zapytac o mieszkania miastowe w NYC, gdzie takich mieszkan szukac (jakies pomocne linki), jakimi zarobkami trzeba sie wykazywac by miec szanse na otrzymanie takiego mieszkania, jak dlugo czeka sie na takie mieszkanie. Jesli macie doswiadczenia zwiazane z tym tematem , prosze piszcie.z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn pisz ze chcesz mieszkac w mieszkaniu socjalnym

a teraz na jakiej zasadzie tutaj przyleciales,jaka masz wize,czy wiesz o tym ze pewne formy pomocy moga Ci zamknac droge do obywatelstwa..

tak szczerze to Ci nie radze w takim czyms mieszkac,chyba ze jestes bez kasy,bez zawodu,jezyka to wtedy nie masz wyjscia ale to tez do pewnego czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona ma obywatelstwo , mnie jeszcze brakuje ok 2lat. Zona pracuje , ja sie ucze. Slyszalem ,ze duzo ludzi korzysta z takich mieszkan. Ale nie mam mozliwosci dowiedziec sie jak jest, czy to jest dobry pomysl, bo mieszkania sa dosyc drogie, stad moje zainteresowanie tym tematem. Dlaczego nie radzisz w czyms takim mieszkac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?z racji towarzystwa jakie tam zamieszkuje,chyba ze dobrze trafisz ale nie jest to takie pewne...

spytaj sie tych ludzi gdzie mieszkaja,,w jakich warunkach itd ,,sam tez mozesz sie przejsc i zobaczyc jak dostaniesz adres takiego czegos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?z racji towarzystwa jakie tam zamieszkuje,chyba ze dobrze trafisz ale nie jest to takie pewne...

spytaj sie tych ludzi gdzie mieszkaja,,w jakich warunkach itd ,,sam tez mozesz sie przejsc i zobaczyc jak dostaniesz adres takiego czegos

Sly nie koniecznie.

W wielu porzadnych miejscach, np Williamsburg (Brooklyn) budowane sa prywatnie nowe obiekty mieszkalne, w ktorych jest kilka mieszkan przeznaczonych dla ludzi o niskich zarobkach

(jest to pula z tzw. affordable housing). Jak to pracuje dokladnie nie wiem ale mozna dostc fajne mieszkanie w takim obiekcie, pod warunkiem ze zarobki sa relatywne do wymagan. Jest trudno zgrac jedno z drugim ale nie niemozliwe.

Tu jest wiecej

http://www.nyc.gov/html/housinginfo/html/home/home.shtml

Witam, chce zapytac o mieszkania miastowe w NYC, gdzie takich mieszkan szukac (jakies pomocne linki), jakimi zarobkami trzeba sie wykazywac by miec szanse na otrzymanie takiego mieszkania, jak dlugo czeka sie na takie mieszkanie. Jesli macie doswiadczenia zwiazane z tym tematem , prosze piszcie.z gory dziekuje

http://www.nyc.gov/html/housinginfo/html/home/home.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja mieszkam w Mitchel-Lama na polnocnym Bronksie

osiedle jest zdecydowanie kolorowe ale ludzie sa klasa pracujaca i jest OK ( dopuki nie macie dzieci :)

problem bedziesz miala taki ze obecnie sa tu waiting lists - listy i czeka sie dobre pare miesiecy jesli nie lat

ale warto bo za 12K dostaniesz 1 bedroom z czynszem $750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...