Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Mama jest moim przyszlym sponsorem w kategorii F1-niezamezna corka obywatelki powyzej 21 lat.Jestem w Polsce.

W 2005 roku zlozyla petycje na mnie i jestesmy na etapie AOS.

W dniu skladania papierow wraz ze mna byla dopisana moja corka(obecnie 10 latka)

3 lata temu dopisany zostal moj syn ktory wtedy sie urodzil.

Papiery zostaly na niego przeslane i dopisane osobiscie przy mojej Mamie.

Moja Mama dostala 2 tygodnie temu DS 3032 i inne papiery gdzie nie ma wzmianki o moim synu a corka moja jest.

Teraz takie moje pytanie-czy to bylo przeoczenie urzednika?jak myslicie???czy jesli bedzie teraz dopisany w tym AOS i zostanie zaplacone na niego takze 400$ bedzie pozniej ok?

Chociaz wedlug mnie po wielkich przemysleniach to jest tak,ze moja Mama nie moze sponsorowac wnukow przeciez.....wiec glupieje bo oplate trzeba zrobic a nie wiemy ile....

Jestem ja sama jako corka,oraz 2 moich dzieci....czy powinna zaplacic 1200$ czy tez tylko na mnie a moim zadaniem bedzie zlozenie na moje dzieciaczki petycji gdy otrzymam zielona karte?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to uregolowac z tymi papierami,,moglo byc tak ze cos zostalo zagubione i wyszlo jak wyszlo teraz

a teraz cos z zycia wziete,jak wiadomo bracia i siostry moga sponsorowac swoje rodzenstwo no i pewna rodzina z dziecmi czekala dobrych pare lat na wizy na pobyt staly i cala rodzina dostala takie wizy-wliczajac to dzieci niepelnoletnie a przeciez Ciotka,Wujek nie moze sposnosrowac prawda?no ale jak mozna wziasc ze soba doroslych bez dzieci :(

pisze tutaj o dzieciach niepelnoletnich wraz z rodzicami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sa dopisane dzieci i nawet maja do 21 lat to dostana wizy...cos jest w prawie ze jak dziecko ma prawie 21 lat i na rozmowie ma juz ponad 21 lat to moze wize otrzymac ,,mozna o tym poczytac w postach Kariny jak kto jest bo to sprawa jest na glowe prawnika :( ale w tym przypadku tych 21-latkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie

Mam kolejne pytania do Was poniewaz sama nie wiem co mam robic.

Jak pisalam wyzej moja Mama dostala do zaplaty za mnie i za jedno z 2 moich dzieci-800$

Dzis dostala powiadomienie o zaplacie za moje drugie dziecko 404$-oplata dzis zrobiona

Wczesniej gdy byly dostepne coversheety pobralismy je-jest kod kreskowy i info,ze dotyczy mnie i jednego dziecka

Dokumenty mam prawie skompletowane(brak jeszcze zaswiadczenia o niekaralnosci)

Moim problemem jest to czy jak juz dostane zaswiadczenie o niekaralnosci z Warszawy czy moge takie komplety wysylac czy czekac na nowe coversheety(przeciez chodzi o sam kod kreskowy)(czy sie myle i musza byc wszystkie osoby wyszczegolnione?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...