Skocz do zawartości

Lot Do Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Lece we wrzesniu do Polski przez Montreal-Frankfurt-Wroclaw bilet kupilam na Expedii 988$ w dwie strony , ale nic nie wiem o lotnisku w Montrealu gdzie czekam 2 godziny moze ktos wie jak wyglada to lotnisko

a przejscie na terminal do Europy? necie nic nie moge znalesc :)

pozdawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Montrealu ma oznaczenia w jezyku francuskim oraz angielskim i nie zdziw sie jak te 1 beda wieksze i lepiej widoczne ale po angielsku tez da sie takie cos znalesc.Tez mozesz sie porozumiec w tych 2 jezykach .Sa tez monitory aby sprawdzic czy dobrze sie idzie

Na tym lotnisku sie nie zgubisz i nie jest tak duze jak we Frankfurcie-Chicago

przejscie na terminal do Europy?dziwne ...idziesz po znakach oraz informacji danej w 1 porcie -jak wiesz dostaje sie karte pokladowa i tam bedzie zaznaczone ktore wejscie masz .Pamietaj ze Lufthansa wspolpracuje z Air Canada wiec mozesz leciec Air Canada do Frankfurtu.Lub tez moga miec podwojne oznaczenia jak AC-LH tego samego lotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecialam do PL przez Montreal z przesiadka we Frankfurcie. Lotnisko dosc dzwine. Dla osob z przesiadkami jest osobna kontrola graniczna, taki sobie pan siedzi i sprawdza deklaracje i paszporty, nie robil problemow nikomu jak lecialam w maju, pozniej kierowal do drzwi w ktorych stal pan i sie pytal dokad lece, tam mnie informowal o numerze gate i otwieral drzwi ( musial przycisnac przycisk aby drzwi sie odblokowaly bo sa zamykane ze wzgledow bezpieczenstwa), po przejsciu przez drzwi kierujesz sie do swojego gate. Tak jak Sly6 wspomnial , lotnisko nie za duze, nie bedzie problemu aby sie odnalesc. Jak nie zrozumiesz lub uslyszysz numeru gate od pana przy drzwiach to sa monitorki po przejsciu przez drzwi i wyswietlane numery przy lotach, wiec nie bedzie problemow:) podejrzewam ze lecisz aircanada. Ja bylam bardzo zadowolona z tej lini lotniczej. Alkohol nadal na pokladzie darmowy jesli kogos interesuje :) ekranik przy kazdym siedzeniu, dotykowy,chyba ponad 10 filmow do wyboru, obsluga mila. Mi sie dobrze lecialo, siedzenie kolo mnie bylo puste, wiec moglam sie wyciagnac. Samolot nie byl pelen. Choc interesujace na locie z usa do montrealu( aircanada) nawet sluchawki do tv odplatne, chyba 5 $. Na trasie do europy juz bez oplaty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...