Skocz do zawartości

W Formularzu Wizowym Napisalam Ze Chce Jechac Do Us Na 10dni, Wize Dostalam Na 10lat, Czy W I-94 Moge Napisac Ze Chce Zostac W Us Przez Miesiac?


Rekomendowane odpowiedzi

mk83 jest wiele spraw w prawie imigracyjnym ze od tzw widzimi sie zalezy czy cos bedzie czy tez nie ..

no ale nie nalezy szukac daleko,czasami to widac kolo Nas ze od tzw widzimi sie zalezy czy ktos Nam wierzy czy tez nie

ps a co do pisania na forum tym-innym to znajda sie takie osoby ze beda widziec cos innego niz ja i te osoby maja prawo do tego a ze z tym sie nie zgadzamy to trudno ale takie jest zycie

tez chcialbym aby wiele spraw bylo latwiejszych i milszych ale czy tak bedzie to juz od Nas zalezy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przepraszam, że się wtrącę, bo jakimś cudem udało mi się przebrnąć przez te zawiłe posty, i chciałabym coś sprostować... Przepraszam, jeśli było już prostowane, ale nie zauważyłam.

To, co dostaje się w konsulacie/ambasadzie to nie jest wiza, żeby sobie pojechać do Stanów na 10 lat, tylko promesa wizowa, która przez ten okres czasu pozwala nam latać do USA.

Właściwą wizę wbija urzędnik imigracyjny na granicy (czyli lotnisku) w Stanach :)

A po drugie - w I-94 nigdzie nie ma miejsca, żeby wpisać, ile się w tych Stanach zamierza zostać. Nie rozumiem więc o co te nerwy :P

Zaleca się, aby po raz pierwszy od przyznania wizy, było się tyle, ile się deklarowało we wniosku wizowym. Niewiadomo na kogo się trafi i czy ktoś się do czegoś nie przyczepi. Po co sobie bruździć? :P

A jeśli ktoś nie pojedzie do Stanów w tym terminie, który deklarował, tylko później (któryś z postów dotyczył takiej sprawy), to nie ma się czego obawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...