Skocz do zawartości

Samodzielna Nieletnia W Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a czytalas chociaz strony podane?bo widze ze nie

a szkoda by bys wiedziala ze bez oplaty-sponsora czeka sie aby wymiana mlodziezy i wtedy mozesz dostac wize taka na wymiane lub tez wiza f-1 ale tutaj musisz pokazac ze masz za co sie uczyc ,kto bedzie Twoim sponsorem

tak wiec poczytaj strony rzadowe i sama zobaczysz jak kto jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam to, ale nic a nic mi to nie powiedzialo, oprocz tego, ze musze pokazac im ze mam pokazac im za co mam sie uczyc. a takiej wymiany nie chce.

poza tym moja kolezanka jak wyjezdzala do usa wyjezdzala sama dla siebie, chociaz miala tam rodzine i miala 17 lat. mieszkala sama i sama sie uczyla, a pieniadze miala od rodziny z pl, nie z usa. w takim razie ja zalatwiam szkole i f1 i jade. wynajme mieszkanie i wiem ze to mozliwe, bo nawet moj ojciec mieszkal przez rok w stanach jak byl maloletni, ale to bylo dosc dawno.

A poza tym mogłabym za sponsora wziąć kogokolwiek, kto jest obywatelem? Tzn. jakbym sie np. z jakims Polakiem umowila na to, czy to raczej niemozliwe?

I ile takowa szkoła kosztuje jakbym byla na wizie F1? Od 3000$ do 10000$ rocznie, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to mozliwy taki wyjazd jak przedstawisz dokumenty,stan konta rodzicow ze ich bedzie stac na takie cos ..

To moze tez byc ktos z USA jak przesle Ci affidavit of support

co do szkoly to zobacz sobie ile takie cos moze wyniesc ,co szkola,rejon to inna moze byc cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sponsor musi być z tego samego miasta, bo sponsoruje nie tylko szkołę, ale i mieszkanie itd? Słyszałam, że ma podobno dodatkowe opłaty. I czy wtedy nadal i tak muszę zapłacić za szkołę te 3000-10000$/rocznie?

A poza tym czy czas oczekiwania na F1 jest długi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj na forum osoby jechaly do tego samego miejsca lub kolo tego jak byl sponsor ale po aof nie ma chyba nic takiego ze musi byc sponsor z tego samego miejsca ,poczytaj stronach ktore Ci dalem,sa oczywiscie w j.angielskim ale tam sie wiele spraw dowiesz,zobaczysz jak sie maja

a jakie to ma dodatkowe oplaty taki sponsor>mozesz napisac skad wiesz,jakies strony rzadowe-szkolne?

czas oczekiwania na f-1 zalezy od dostania I-20 ,Twojej tzw werby w zalatwianiu spraw i wizy ale nalezy miec na uwadze min 2 tyg na takie cos jak nie dluzej .I lepiej miec dluzszy czas na takie cos.

Ktos musi zaplacic za szkole wiec czy to Ty bedziesz czy sponsor ...jedynie jak nie masz za duzo kasy to wtedy sponsor pokazuje ze moze Ci oplacic szkole,mieszkanie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to ma dodatkowe oplaty taki sponsor>mozesz napisac skad wiesz,jakies strony rzadowe-szkolne?

Właśnie starałam się odnaleźć stronę, ale wydaje mi się, ze to ktoś malo zorientowany wypowiadal sie na ten temat na jakims forum, wiec watpie teraz, zeby to jednak byla prawda.

czas oczekiwania na f-1 zalezy od dostania I-20 ,Twojej tzw werby w zalatwianiu spraw i wizy ale nalezy miec na uwadze min 2 tyg na takie cos jak nie dluzej .I lepiej miec dluzszy czas na takie cos.

Ja już szukam szkoly, zeby miec te I-20, zeby wgl jakas szkola mnie przyjela, ale to jest b. ciężkie - nie mam pojecia do jakiej szkoly chce, a raczej do jakiej mam mozliwosc przyjecia. pisze w sumie do wszystkich, ale chce miec blisko do miejsca zamieszkania, a to najprawdopodobniej najszybciej poznam dzisiaj wieczorem, a najpozniej za kilka tygodni, wiec rozbieznosc jest naprawde ogromna.

Ktos musi zaplacic za szkole wiec czy to Ty bedziesz czy sponsor ...jedynie jak nie masz za duzo kasy to wtedy sponsor pokazuje ze moze Ci oplacic szkole,mieszkanie itd

Tzn. w takim razie ja bd musiala zaplacic za szkole. Tzn. moj tata. On tez bedzie musial pokazac przy staraniu sie o wize, ze ma srodki na oplacenie mojego zycia, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ze Twoj tata pokaze ze ma na to i wtedy takie cos moze przejsc

Jesli nie wiesz czego chcesz sie uczyc to moze od tego zacznij bo moze wyjsc tak ze i 10000 dol bedzie za duzoo a moze za malo

jaka szkola?prywatna-nie wiem jak kto bedzie z publiczna , a gdzie to juz sama musisz poszukac,poczytac strony www danej szkoly,mozesz pisac listy do danej szkoly z zapytaniami jak mieszkanie itd

Tak wiec miej wiecej zobaczyc co bys chciala sie uczyc,gdzie a potem czytaj i pisz do danej szkoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...